SteamOs Hakkında

Başlatan erdemakin09, 27 Nisan 2016 - 22:13:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdemakin09

SteamOs kullanan arkadaşlar oldu mu acaba. Ufak bir sorum olacak. SteamOs debian tabanlı olduğundan ubuntuda kurabildiğim yada debianda kurabildiğim paketleri kurabilir miyim?
Code::Blocks, eclipse gibi kesin gereken programlar mesela. Birde bash betik dilini mi kullanıyor?
Her Can Bir Gün Ölümü Tadacaktır!

plazma

Steamos işletim sistemi olmadan da linux tarafında kurabilirsiniz gereklş paketler otomatik yüklenmektedir, eğer steam ı big picture moda alırsanız steamos görünümüne kavuşur. Eclipse bizim tarafta var yazılım merkezinden yüklenebilir.

erdemakin09

Alıntı yapılan: plazma - 27 Nisan 2016 - 22:20:54
Steamos işletim sistemi olmadan da linux tarafında kurabilirsiniz gereklş paketler otomatik yüklenmektedir, eğer steam ı big picture moda alırsanız steamos görünümüne kavuşur. Eclipse bizim tarafta var yazılım merkezinden yüklenebilir.
Anladım başkanım. Görünce merak ettim ya nedir ne değildir diye. Bir yandan netten bakıyorum. Ama böyle tam bir işletim sisteminden daha çok oyunlar ve steama yönelik birşey galiba.
Her Can Bir Gün Ölümü Tadacaktır!

SirGre

Steam os kurdum sırf daha çok fps alırmıyım diye ama değişen birşey olmadı Windows ta daha çok fps alıyorum bu yüzden dual yaptım oyun için Windows U kullanıyorum umarım ilerleyen yıllarda sadece linux kullanırız

Sent from my iPhone using Tapatalk