Uyelik iptali ve icerigin silinmesi

Başlatan Mr_YAMYAM, 19 Nisan 2016 - 04:15:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

natgho

Alıntı yapılan: Mr_YAMYAMSizler hala U.S nun sadece multimedia işleri için tasarlanmış olduğunu düşündüğünüz için bu şekilde ÇİĞ yorum ve eleştirilerle gelebilirsiniz. Bunlar sizlerin kabahati değildir. Bunlar tamamen tecrübe veya eğitim seviyesi ile ilgilidir.
Şimdiye kadar yazılanlar hala aynı. NEDEN U.S olsun.
Ben U.S yu neden önerdiğimi açıkça görsellerle anlattım ve gerekli açıklamaları yaptım. Sizler dilediğiniz gibi muhalefet olabilirsiniz, AMA BANA DEĞİL. Gidersiniz öneriyi isteyen kişiye söylersiniz.
Ben yönetimin bana vereceği son yanıtı bekliyorum.
Tek istediğim de iyi niyet çerçevesinde forumdan ayrılmaktır.
BİTTİ
Konu kilitlenmiş, aslında hiç yazmamam gerekiyor ama alıntıladığım postta bir haksızlık var, bunu dile getirmek istedim.
Ben Sezer Bozkır;
Yalova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.
Sistem yönetimi üzerine kendimi geliştirmekte, alanımda 2 farklı eğitim/sertifika almış durumdayım.
Şu an sistemini kendimin kurduğu 4 ayrı sunucuyu eş zamanlı çalıştırmakta ve bunlar üzerinde virtualization ve RDP  kullanmaktayım.
Linux ile ilgili olarak 5 yıldır çalışmakta, C, C++, C#, Java, PHP, Python, BashScript dillerine hakimim.
Sistem yönetebilecek seviyede Ubuntu server, Windows server 2008-2012 bilgisine sahibim.
Bir geliştirici olarak kişisel masaüstümde, linux ile tanışıklığımdan beri, Ubuntu, Linux Mint, Manjaro, Fedora, Pardus, Knoppix, Arch Linux, Gentoo, FreeBSD, MacOSX, FirefoxOS gibi şu an adını sayamayacağım kadar çok dağıtım tecrübesi edindim, hala edinmekteyim.
Sizin tecrübe ve eğitim seviyesinde "yeterli" anlayışınız nedir bilmiyorum, ancak ben kendi tecrübelerime göre diyorum ki "US" sıradan bir kullanıcının kullanmayacağı kadar gereksiz paketleri barındırmasından dolayı, son kullanıcı için doğru sayılmayacak bir dağıtımdır.
Peki kesin kullanmamalımıdır? Tabii ki hayır, isteyen kullanıcı, istediği dağıtımı özgürce kullanma hakkına sahiptir ve sahip kalacaktır, GNU/Linux felsefesinin öğretilerinden biriside budur.
İstediğiniz tartışmayı forumda çevirebilirsiniz, ancak yönetimi tecrübesizlik veya eğitim seviyesinin düşüklüğü ile alakalı olarak itham ederseniz, bu bir yönetici olarak beni de alakadar eder.

Eğitim seviyeniz ya da bilgi düzeyinizi bilmiyorum, burada real hayatımızı bir kenara koyup, YÖNETİCİLER olarak "HİÇBİR MADDİ GELİR ELDE ETMEDEN" kullanıcıların sorunlarına yardımcı olmaya gayret gösteriyoruz.
Yaptığınız davranış ise heves kırıcı ve -şahsım adına- üzücü bir davranıştır.
Umrunuzda olur ya da olmaz, benim düşüncem budur.

Hayatınızda başarılar dilerim.
Hayır ben Windows Düşmanı Değilim,Bu Yüzden Linux Kullanmıyorum, Ben Sadece Benim Donanımımda At Koşturacaksa Bir Yazılım, her Adımını Bilme Sorumluluğunu Hisseden Bir Teknologtan Fazlası olmadığım İçin Linux Kullanıcısıyım.