[Çözüldü] ViM ve NERDTree Sorunu

Başlatan yazilimci_adam, 14 Nisan 2016 - 13:53:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yazilimci_adam

Selam.

Arkadaşlar ViM için NERDTree var dosya listesi oluşturuyor sağ tarafa işte klasik bildiğimiz.

Ben yeni dosya açınca orası senkronize olsun istiyorum. Yenilenmiyor çünkü.

Ama hangi dosyayı düzenleyeceğimi bulamadım. Sadece "?" yani soru işareti yazın diyor NERDTree üzerindeyken. Kullanan var mı bu eklentiyi?

Düzenleme

Arkadaşlar NERDTree üzerindeyken r ya da R tuşlarına basınca olacağı söyleniyor. Basıyorum olmuyor ilk seferde. Sonradan 3-4 defa yenileme işlemi yapınca dosya o listeye geliyor. Henüz çözemedim ama ilerleme var gibi :P

betseg

Ben kullanıyorum. Şimdi denedim, neredeyse anında yeniliyor dosyaları. Sizin dizinde kaç tane dosya var? Okuma-yazma hızı düşük bir disk mi? (Flash bellek gibi)

yazilimci_adam

Alıntı yapılan: betseg - 14 Nisan 2016 - 19:54:17
Ben kullanıyorum. Şimdi denedim, neredeyse anında yeniliyor dosyaları. Sizin dizinde kaç tane dosya var? Okuma-yazma hızı düşük bir disk mi? (Flash bellek gibi)

Hayır üstad. Eve yeni geldim olayı şimdi fark ettim. Arkada openshot çalışıyormuş :( Alakasız dizinlerdeydi oysa. Şimdi çalışıyor. Son olarak gif ekran görüntüsü almam gerekiyor.

Hareketli screenshot gibi öneriniz var mı? Github'da paylaşanlar var mesela kodun nasıl çalıştığını gösteren vs.

Teşekkürler çözüldü ekleyeyim hemen.

betseg

Benim pek bir bilgim yok, ama @ata1 sürekli kullanıyor gif ekran kaydı. Ona bir soralım bence :)

yazilimci_adam