Google Playda Java Öğrenme programları

Başlatan ahmet_matematikci, 07 Nisan 2016 - 08:25:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ahmet_matematikci

Bugün tesadüfi olarak google play da java öğrenme-öğretme programları var.
Kurdum denedim hemen hepsi ingilizce.
Programing Hub içlerinde türkçe bir şeylerin olduğu tek program.
Diğerleri tamamen ingilizce.
Bunlardan bir kçaı
>Learn JAVA
>>AIDE-->Android için
>>>Java Examples
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

freeman

Gereksiz bir bilgi:
O programlar genelde normal "Java tutorial" lerinin mobil hali. Oradakilerin çoğunu normal web sayfalarında bulabilirsin. :)

http://www.onlineprogrammingbooks.com/

Buradan sol taraftan Java kategorisinde çok güzel belgeler bulabilirsin.  Veya dmoz.org adresine git "Java tutorial" şeklinde arama yap yine çok kaliteli sayfalar çıkar karşına.

Ama tabi hepsi İngilizce.
Good morning and welcome to the Black Mesa Transit System. This automated train is provided for the security and convenience of the Black Mesa Research Facility personnel.

ahmet_matematikci

Eyvallah @freman senin paylaşımda faydalı oldu.
Ya yabancı dile karşı biraz direncim var galiba...
Kuran okumayı 5 yılda öğrendim.
Bazıları dil kavramına  yeteneksiz.
Ama 80 sayfa türkçe yönetmeliği  sadece  tek seferde okuyup bir daha bakmadan özet çıkarıp arkadaşlarıma eğitim verebiliyorum.
Allah herkese her şeyi vermiyor :D :D :D
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

erdemakin09

Bir zamanlar bende senin gibi aradım durdum. İngilizceye şimdi ki kadar hevesli değildim. Hiç bir tane güzel türkçe kaynak yok. Deli olucam en son şans eseri bir tane buldum.

Ama adı gelmedi aklıma. Kafamı duvarlara vurdum adı neydi diye. Sonra dedim ne salağım google playda geçmişte yüklenen uygulamalar duruyor ya. Açtım senin için tek tek aradım :D Ama buldum

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kodkoleji

Pek bir insan bilmez bu programı. Java-android-objectivec-ios-c#-microsoft diye 6 farklı ders var.

Ama uyarayım başkanım en son bir buçuk sene önce yüklemiştim ben bu programı . Program çalışıyor mu çalışmıyor mu tam bilmiyorum. Bir denersin :)
Her Can Bir Gün Ölümü Tadacaktır!

ahmet_matematikci

Teşekkür ederim. @Erdemakin09 harika bir türkçe program teşekkür ederim.
Kod koleji google play de harika bir döküman.
Sağol.
;D ;D

erdemakin09

Alıntı yapılan: ahmet_matematikci - 07 Nisan 2016 - 11:49:49
Teşekkür ederim. @Erdemakin09 harika bir türkçe program teşekkür ederim.
Kod koleji google play de harika bir döküman.
Sağol.
;D ;D

Rica Ederim ne demek :D
Her Can Bir Gün Ölümü Tadacaktır!

jaschar

aide, java öğrenme uygulaması değil baya bildiğin java/android ide'sidir. graphical layout editorü, autocomplete, kodu analiz etme vs. bile var.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

projectdisco - state of art android distribution .