[Çözüldü] Steam Takılı Kalıyor

Başlatan teornek, 26 Mart 2016 - 20:22:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

teornek

Arkadaşlar steami bilgisayara yükledim fakat hep böyle kalıyor. hem kendi sitesinden indirip denedim hem terminalden ama sonuç bu. bir türlü açılmadı. yardım ederseniz çok makbule geçecek benim için. şimdiden teşekkür ederim

[eklenti yönetici tarafından silindi]

amon-ra

Merhaba ,
Şu komut ile terminalden çalıştırmayı dener misiniz?
LANG=en_US.UTF-8 steam

teornek

Alıntı yapılan: amon-ra - 26 Mart 2016 - 20:38:04
Merhaba ,
LANG=en_US.UTF-8 steam

cevabınız için teşekkür ederim bu kod ile açıldı. ingilizce olarak geldi ama biraz kurcalayacağım.

kimmat91

bana birisi yardım edebilir miiiiiiiiiiiiiiiiiiii

TopKek

Alıntı yapılan: kimmat91 - 26 Mart 2016 - 20:49:31
bana birisi yardım edebilir miiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ilk olarak son harfi uzatinca yardimin daha hizli gelecegi yok. Ikinci olarak konularin altinda yardim istemeniz de kurallara aykiri. Sorununuz icin Konu acmayi denediniz mi?
Arch Linux mu Gentoo mu?

amon-ra

Alıntı yapılan: teornekAlıntı yapılan: amon-ra - Bugün, 20:38:04Merhaba ,
Kod: [Seç]LANG=en_US.UTF-8 steam

cevabınız için teşekkür ederim bu kod ile açıldı. ingilizce olarak geldi ama biraz kurcalayacağım.
Bu sorun steamin son güncellemesinden sonra oluştu. Yeni bir güncelleme gelene kadar sanırım böyle devam edeceğiz. En azından ben başka bir çözüm bulamadım :)

teornek

Alıntı yapılan: amon-ra - 26 Mart 2016 - 21:27:40
Alıntı yapılan: teornekAlıntı yapılan: amon-ra - Bugün, 20:38:04Merhaba ,
Kod: [Seç]LANG=en_US.UTF-8 steam

Bu sorun steamin son güncellemesinden sonra oluştu. Yeni bir güncelleme gelene kadar sanırım böyle devam edeceğiz. En azından ben başka bir çözüm bulamadım :)

yok gene iş görüyor hocam bi kaç şey denemem lazım o yüzden format atıp Windows kurmama gerek kalmadı. tekrardan sağol. sorun çözüldü başlık düzeltildi