Gönderen Konu: Acemiler için sorunlarını rahatça dile getirebilecekleri bir bölüm açılabilirmi?  (Okunma sayısı 1580 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar böyle bir bölüm açılsa iyi olmazmı.Çok basit ama daha önce bilmediğimiz için bir fikrimizin olmadığı konularda yardım almak için.Çoğu sorunu yazılım sorunları başlığı altında dile getiriyorum.Buda karışıklık yaratıyor.Acemi olduğum içinde çoğu sorunu nasıl aratabileceğimi bile bilmiyorum.Örn; uçbirimde bir komut yazdım bana ingilizce olarak *bir şeyler sölüyor.Mecburen sormak zorunda kalıyorum.Nası aratabilirimki bunu.Lütfen böyle bir bölüm açılsın.Forum kirliliği sorunu olmasın.
Saygılar...
böteci

Forum kirliliği sorunu olmaması için yeterince bölüm açmaya çalıştık. Eğer bunlardan hiçbirine sorunun uymuyorsa Ubuntu Genel altını kullanabilirsin. Adı üzerinde genel konular için açıldı orası. Forumda aramana rağmen doğru bölümü bulamıyorsan ya da yoksa buraya sorun için bir başlık açmak için tereddüt etme.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Komutların ingilizce çıktılarını Google'da ingilizce olarak aratırsanız genellikle sonuç verir, aklınızda bulunsun ;) İngilizce'niz yoksa da, çok yaygın değilse komutun adını, biraz daha yaygınsa komutun adını ve hata kodu vb. *bir şeyler ekleyerek aratırsanız forumda sorun daha önce yazıldıysa orada verilen çıktılarla eşleşecektir ;)
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
ve bir orman gibi kardeşçesine,
      bu hasret bizim!

Teşekkürler.
böteci