CS:GO Konsol,cfg ayarları.

Başlatan Ebubekir Demirkazık, 09 Şubat 2016 - 09:54:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ebubekir Demirkazık

Selam arkadaşlar. Bir şekilde nvidia driverlarını kurmayı başardım :)

Ardından cs:go indrdim. Windows ortamında kullandığım kendim oluşturduğum cfg ler var. Windowsa format attığımda csgo yu yedeklediğimden her sıfırlamada eski ayarlarım hemen işleve geçiyor. Fakat linuxta belli ayarlamalar yapmadım. Düz mantık olarak cs go nun içindeki "cfg" dosyasını direk linuxtaki dosyanın içine attım. Fakat nafile, hiç bir ayar gelmedi. Gelmediği gibi exec komutunu kullanmam için konsolda açmam gerekiyor ayarlardan her ne kadar konsol açık olsada konsol hiç bir türlü gelmiyor. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

heartsmagic

Merhaba.

Alıntı yapılan: Ebubekir Demirkazık - 09 Şubat 2016 - 09:54:27
Ardından cs:go indrdim. Windows ortamında kullandığım kendim oluşturduğum cfg ler var. Windowsa format attığımda csgo yu yedeklediğimden her sıfırlamada eski ayarlarım hemen işleve geçiyor. Fakat linuxta belli ayarlamalar yapmadım. Düz mantık olarak cs go nun içindeki "cfg" dosyasını direk linuxtaki dosyanın içine attım.

Nereye koydun tam olarak bu dosyaları?

Alıntı Yap
Gelmediği gibi exec komutunu kullanmam için konsolda açmam gerekiyor ayarlardan her ne kadar konsol açık olsada konsol hiç bir türlü gelmiyor. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Bu soruyu tam olarak anlamadım :) Hoş, oyun konusunda fazlaca tecrübeli değilim ama fikir yürütmeye çalışırım yine de.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

haci

Şuan bende aynı işlemi yapmak istiyorum ama ubuntuda kurduğum csgo nn ve steamin nerede kurulu olduğunu bulamadım.  /home/haci/steam yoluna girdiğimde içinde logs adlı bir başka klasör bulabildim sadece.
Yapmak istediğim windowsta  C:/Program Filesx86/Steam/userdata/85465/730/local/cfg yolunu izleyip cs ile ilgili tüm configleri kopyalayıp ubuntu da gerekli klasör içine yapıştırmak.

haci

Alıntı yapılan: haci - 25 Eylül 2019 - 17:26:04
Şuan bende aynı işlemi yapmak istiyorum ama ubuntuda kurduğum csgo nn ve steamin nerede kurulu olduğunu bulamadım.  /home/haci/steam yoluna girdiğimde içinde logs adlı bir başka klasör bulabildim sadece.
Yapmak istediğim windowsta  C:/Program Filesx86/Steam/userdata/85465/730/local/cfg yolunu izleyip cs ile ilgili tüm configleri kopyalayıp ubuntu da gerekli klasör içine yapıştırmak.

yolu buldum ama tam istediğim olmadı. windows ta kasmayan sistem ubuntuda oynayınca kasıyor.
Bu arada yolu görebilmek için ctrl+h ile gizli klasörleri de görmeniz lazım.

cd .steam/steam/userdata/TakasID/730/local/cfg