[Çözüldü] Ubuntu 16.04 hakkında soru

Başlatan OnLive, 07 Şubat 2016 - 03:40:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OnLive

Merhabalar. Ubuntu 16.04 Daily Build sürümünü şimdiden kurmak istiyorum. Acaba Nisan ayında asıl sürüm çıktığında işletim sistemi içinden güncelleyerek tam sürüme geçebilecek miyim yoksa yine DVD'ye yazıp BIOS'tan kurmak mı gerekecek. Teşekkürler.
"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms

heartsmagic

Güncellemeleri takip ettiğin sürece nihai sürümle aynı şeyi elde edersin. Alfa 2 seviyesindeki bir sürüm sıkıntılı olabilir, sorunların üstesinden gelecek tecrübeye sahip değilsen pek yanaşma. Hani bazen sorunları çözmek senin elinde de olmuyor, mecburen güncelleme alman gerekiyor. Ben de kurmayı düşünüyorum son bir iki gündür ama ola ki büyük bir sorun yaşanırsa vakit bulup da uğraşamam diye geri bırakıyorum. 

Kısacası, vaktin bolsa, arada sorun çıkar da çözülmeyecek olsa dahi sıkıntı olmayacaksa kurup güncellemeleri alman durumunda tekrar kurulum yapmana gerek kalmaz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

OnLive

Alıntı yapılan: heartsmagic - 07 Şubat 2016 - 12:21:40
Güncellemeleri takip ettiğin sürece nihai sürümle aynı şeyi elde edersin. Alfa 2 seviyesindeki bir sürüm sıkıntılı olabilir, sorunların üstesinden gelecek tecrübeye sahip değilsen pek yanaşma. Hani bazen sorunları çözmek senin elinde de olmuyor, mecburen güncelleme alman gerekiyor. Ben de kurmayı düşünüyorum son bir iki gündür ama ola ki büyük bir sorun yaşanırsa vakit bulup da uğraşamam diye geri bırakıyorum.

Kısacası, vaktin bolsa, arada sorun çıkar da çözülmeyecek olsa dahi sıkıntı olmayacaksa kurup güncellemeleri alman durumunda tekrar kurulum yapmana gerek kalmaz.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms