Özel Mesaj Kotası

Başlatan mhmtkrktr, 13 Ocak 2016 - 01:13:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mhmtkrktr

Merak ettiğim için soruyorum, özel mesaj bölümünün üzerin de, kota uygulaması tarzı bir gösterge var. Orası %100 olunca ne oluyor? :) Mesaj gönderimi mi durduruluyor? Benimki kırmızıya dönmüş iyice. :)

cokomoko

Abi yazılan mesajların gelmesi için bazılarını silmeni tavsiye ederim.
''Eğer 386BSD ben Linux'a başladığımda var olsaydı, Linux büyük bir olasılıkla olmazdı."
........................Linus Torvalds..........................
İnsanın aradığı sadece huzur ve mutluluktur, 1 numara olmak yalnız kalmak demektir ve 1 numara kalmak için birçok şeyi feda etmek zorunda kalırsın...

mhmtkrktr

Vay be, öylemiymiş o. :) Cehaletin gözü kör olsun, dibe batsın.
Tamam, sağol @cokomoko. Temizledim şimdi.

ata1

30 yorum yada konu  olmadan özel mesaj yazılamıyor . kota dolunca kayıtları silmen gerekiyor gibi durumlar mevcut . yöneticiler gerekli açıklamaları yapmışlardı bir ara gözüme çarpmıştı. ;D

mhmtkrktr

Yok @ata1. Benim söylediğim konu bundan biraz farklıydı. Mesaj gönderim kota yüzdesi gibi bir şeyler var o bölümde. Ben o oranın sınırlama amacıyla konulmuş olabileceğini düşünmüştüm.  Geçmiş mesajları temizleyince %20 ye düştü. Düşündüğüm gibi değilmiş yani. :)

ata1

gidenleri de sil o zaman ayrıca giden mesaj bölümünce kaydet gibi bir tık var. ayrıca evet günlük kota var sınırı bilmiyorum ama dediğim gibi bir konuda konuşulmuştu net hatırlayamadım

ahmet_matematikci

mhmtkrktr hocam ben 6 yılda kotayı dolduramadım sen nasıl doldurdun.  ;D
Demek sen insan seviyorsun.  :)
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)