Eski elemanlara davet

Başlatan ahmet_matematikci, 11 Ocak 2016 - 14:41:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ahmet_matematikci

iyi günler.
Forumda uzun zamandır yazmayan elemanlara toplu mail mi atılsa olur mu?Uzun zamandır yoksunuz diye.  :(
Hepsi küs gitmiş olamaz elemanların.  :D
R10 sitesi yapıyordu bunu.
Çok güzel yazılar paylaşıp da uzun zamandır forumda paylaşımda bulunmayanlar arkadaşlar renk katardı tekrar gelselerdi.
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

apocuk

Güzel düşünce neden olmasın
Mecburiyet Esaretin Diğer Adıdır.....
http://abdurrahmanakturk.wordpress.com/

ahmet_matematikci

Bakalım yönetim ne diyecek. ???
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

heartsmagic

Zorla güzellik olmaz :) Gidenin bir sebebi vardır, hani "Hadi buyrun sizi bekliyoruz, gelin bir şeyler yazın" desek de fayda vermez. 
Son zamanlarda her şeye muhalif bir yönetim sergiliyoruz fakat inanın ki bunların hepsi senelerin getirdiği tecrübeler arkadaşlar.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ahmet_matematikci

Kendimden yola çıktım aslında bu öneriyi yazarken.
Çok yoğun olunca siteye giremiyorum. Siteden uzakta kaldığım zamanlar forumdan bir mail gelse dönüşüm daha kısa sürede olurdu.
Mutlaka dönecek geri dönüyor dönmeyen vaz geçiyor ama dönecek olanında süresini kısaltmak için yazmıştım.

heartsmagic

Dönenin dönüşü muhteşem olsun da, ne zaman döneceği sorun değil :) 22.000 tane kullanıcıya durduk yere eposta geçmeyelim :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

cokomoko

Giden gitmiştir, kalan sağlar bizimdir, diyorsunuz ;)
''Eğer 386BSD ben Linux'a başladığımda var olsaydı, Linux büyük bir olasılıkla olmazdı."
........................Linus Torvalds..........................
İnsanın aradığı sadece huzur ve mutluluktur, 1 numara olmak yalnız kalmak demektir ve 1 numara kalmak için birçok şeyi feda etmek zorunda kalırsın...

sayz

kendi adıma konuşacak olursam nazik bir e-posta bende bi kıpırdanma yapardı  ;D

yani "yav adamlar uğraşmış bi e-posta atmış girip bi bakayım" derdim kesin. bakınca da insan illa katkıda bulunacak bi şeyler buluyor.

ahmet_matematikci

@ sayı hocam sen e postacı yollamaz ise yönetim ben  mesaj atarım sana :D

sayz

freeman

Gidenler gelmese de olur.%99 'u Linux kullanmayı öğrenemeyip çamur atanlar. Gerisi müsait olduğunda gelecektir zaten.
Nicelik değil nitelik önemli. :)
Good morning and welcome to the Black Mesa Transit System. This automated train is provided for the security and convenience of the Black Mesa Research Facility personnel.

neynefes

Bana özledik e postası geldiği zaman hiç oralı bile olmuyor ve gereksiz diye canımı sıkıyor. :)

Sh4oTT

Alıntı yapılan: neynefesBana özledik e postası geldiği zaman hiç oralı bile olmuyor ve gereksiz diye canımı sıkıyor.
Kimden geldiğine bağlı :)

ahmet_matematikci

Alıntı yapılan: ShaoDownLiNuP - 12 Ocak 2016 - 01:11:50
Alıntı yapılan: neynefesBana özledik e postası geldiği zaman hiç oralı bile olmuyor ve gereksiz diye canımı sıkıyor.
Kimden geldiğine bağlı :)
:))