Ubuntu Türkiye Wiki Tayfasında görev almak isteyenler

Başlatan Eren, 25 Kasım 2008 - 22:40:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garafatma

Bende geldim ve gerekeni yapmak istiyorum. ancak yeni bir yazı eklemek için sanırım yetki gerekiyor. nasıl ekleme yapabilirim?
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

bytan

Alıntı yapılan: keiser_soze - 27 Şubat 2009 - 14:18:47
Bende geldim ve gerekeni yapmak istiyorum. ancak yeni bir yazı eklemek için sanırım yetki gerekiyor. nasıl ekleme yapabilirim?

Öncelikle bir yanlışı düzeltmek istiyorum. Wiki'ye katkı yapabilmek için herhangi bir yetkiye ihtiyaç yok. Dileyen kullanıcı, Wiki için yeni bir hesap oluşturup, katkı yapmaya başlayabilir. Bu konuda bir sıkıntı yaşamazsınız. Hesap açtıktan sonra, buradaki sayfadan bilgiler alabilirsiniz.

Wiki Tayfasında görev alma konusundaki isteğinizi ise, Wiki Tayfasındaki arkadaşlar değerlendirip bilgi vereceklerdir.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

garafatma

O sayfaya baktım ama bi daha bakiyim, gözümden birşey kaçırdım sanırım
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

canosayan

bytan'ın dadeiği gibi herhangi bir yetki gerekmiyor.
http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php/Yardım:Sayfa_nasıl_yazılır sayfaları bir kere okuyarak ömür boyu tüm wikileri kullanabilirsiniz

Chmod bizim işimiz.

raskolnikov

Ben de wiki konusunda yardımcı olabilirim. Daha çok yardımcı olmak istediğim konu çevirileri kafama göre değilde istek üzerine yapmaktır. Yani bir konuda çeviriye ihtiyaç duyulursa seve seve wiki sayfasında gerekli çeviriyi yapar eklerim. İstekler için bir sayfa açabilirsek oradan yardımcı olunabilir ;).
"Sevginin gücü, güce olan sevgiyi yendiğinde, dünya barışı tanıyacak..."
-Sri Chinmoy Ghose-

canosayan

bu konu artık beklemeye alındı yenisi var: http://forum.ubuntu-tr.net/topic,7906.0.html

Bir süre sonra buralardan başka yerlere gidecek.
Chmod bizim işimiz.