Ubuntu Türkiye Wiki Tayfasında görev almak isteyenler

Başlatan Eren, 25 Kasım 2008 - 22:40:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren

Alıntı yapılan: matafleur - 12 Aralık 2008 - 17:47:05
Wiki de çok eksik var.Eğer hala ihtiyaç varsa katkıda bulunabilirim bende.

Wiki tayfasına katılmak istiyor musunuz?
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

matafleur

Olur da ne yenilip ne içilir.Kayıt olup lambur lumbur yazmaya mı başlayacağız? (:

eren

Alıntı yapılan: matafleur - 12 Aralık 2008 - 18:35:30
Olur da ne yenilip ne içilir.Kayıt olup lambur lumbur yazmaya mı başlayacağız? (:

Yok. Tayfaya isminiz eklenir ve normal üyelerin göremediği sadece tayfalara özel bölümlerde ortak çalışma yapabilmeniz sağlanır.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

OpenSolaris

eren

Alıntı yapılan: OpenSolaris - 07 Ocak 2009 - 02:21:36
Yer varsa benide katın ekibe :)

Olabilir. Diğer arkadaşlarda onaylarsa neden olmasın.

OpenSolaris

Bedreddin

OpenSolaris wiki'ye dosya eklemek için takımda olmanıza gerek yok. Üye olup düzenleme yapmaya başlayabilirsiniz. Bu arada, takımımıza katılmasında bir sakınca yoktur bence.
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
ve bir orman gibi kardeşçesine,
      bu hasret bizim!

matafleur

Benim içinde bir sorun yok.Kafamda bir sürü dosya var eklenecek ve finallerden dolayı zaman bulamıyorum :S
Bence fazlasıyla iyi olur.

eren

OpenSolaris forumdan ayrıldı bu sebeple bu istek geçersiz durumda.

sdk

ben yaşadığım ve çözüme ulaştırdığım sorunları dün konuşulan kullanım klavuzu isteminden sonra wikiye eklemeye karar verdim. usb disk mount sorununu ekledim umarım yanlış biyere eklememişimdir birileri bakarsa sevinirim :)

Exodus

Alıntı yapılan: sdk - 16 Ocak 2009 - 00:47:04
ben yaşadığım ve çözüme ulaştırdığım sorunları dün konuşulan kullanım klavuzu isteminden sonra wikiye eklemeye karar verdim. usb disk mount sorununu ekledim umarım yanlış biyere eklememişimdir birileri bakarsa sevinirim :)
Link verirsen kontrol edebiliriz ,)
Arch Linux FTW!

sdk

matafleur

sdk

ya cok guzel olmuş eline saglık kodları nasıl o çerçevenin içnde yazıosun becerememiştim bi türlü :D

matafleur

sdk

bukadardı yani ben bütün gece deli oldum bulamadım :) saol tekrar

eren

heartsmagic

Naçizane tavsiyem Wiki tayfası wikinin RSS beslemesine üye olsun.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

canosayan

ubuntu konusunda çok başta olsamda zamanında wiki ile epey haşır neşir olmuştum.
belki direk ekleme için erken ama imla gibi konularda çalıışabilirim.

hatta vikipedi sayfamada bakabilirsiniz. canosayan
Chmod bizim işimiz.

eren

Alıntı yapılan: canosayan - 18 Şubat 2009 - 20:43:10
ubuntu konusunda çok başta olsamda zamanında wiki ile epey haşır neşir olmuştum.

Güzel olur. İsterseniz direk yetki verebilirim.

canosayan

Alıntı yapılan: Eren - 19 Şubat 2009 - 01:54:16
Alıntı yapılan: canosayan - 18 Şubat 2009 - 20:43:10

Güzel olur. İsterseniz direk yetki verebilirim.

yapabileceğim bir şey varsa imkanlarım ölçüsünde alabilirim.
Chmod bizim işimiz.

eren

@canosayan

Size özel mesaj gönderdim, 30 mesajın altında olduğunuz için özel mesaj ile cevap yazamazsınız. Bu sebeple yetkiye tamam diyorsanız buradan evet diyin bende yetkiyi vereyim. :)

canosayan

evet özel mesaj yazamıyorum ama ulaşmak için iletiyi size rapor ettim.
Elimden geleni yapmaya hazırım.
Chmod bizim işimiz.

eren