[Çözüldü] Steam No Connection Sorunu

Başlatan Kreta, 01 Ocak 2016 - 20:54:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kreta

Steami açtığımda resimdeki gibi bir sorun alıyorum.Kütüphaneye girebiliyor arkadaşlar listesini açabiliyorum ama altta no connection yazıyor mağaza,pazar,topluluğa giremiyorum çözümü nedir?Şimdiden teşekkür ederim.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Sh4oTT

Steamı wine ilemi acıyorsunuz?

Kreta

Evet wine ile.Silip tekrar yüklemeyi düşündüm ama tam olarak nasıl sileceğimi bilmiyorum.

Sh4oTT

Ben manjaro kullanıyorum da steamı normal acıyorum bana da @ata1 abi yuklemıstı o bılıyorsa o yardımcı olur sana veya baska arkadaslar

ata1

ubuntu için bilgim yok . bilen arkadaşlar yardımcı olur işler bizde daha farklı @ShaoDownLiNuP

-DıLgEş-

Ubuntu için steam paketi yok mu?
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

ata1

ubuntu depoya bakmalı arkadaş . ama wine içinde niye açıyor kı ? direk steam kurulamıyor mu bunları ubuntu kullanalar cevaplasın bence .bizlerin deneme şansı yok
@MaRJiNaL @ShaoDownLiNuP paketleri kendi depolarında

-DıLgEş-

Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

neynefes

Steam'in Ubuntu paketi olmaz olur mu? Kendi işletim sistemleri Ubuntu üzerine kurulu zaten. Şu adresten indirilebilir.
http://store.steampowered.com/about/

Wine üzerinde çalıştırılma amacı Windows oyunlarını oynamak mı @Kreta?

Kreta

Önceden steami direk kullanabileceğimi bilmiyordum o yüzden wine ile kullanmaya çalıştım fakat şimdi nasıl silip tekrar yükleyeceğimi bilmiyorum.

-DıLgEş-

Alıntı yapılan: KretaÖnceden steami direk kullanabileceğimi bilmiyordum o yüzden wine ile kullanmaya çalıştım fakat şimdi nasıl silip tekrar yükleyeceğimi bilmiyorum.
Home dizini altında Ctrl+H kombinasyonu yapın. .wine isimli klasörde Steam klasörü olacak onun içinde bulunan dosyaları buraya geçebilir misiniz?

Kreta

Wine klasörü içinde steam klasörü yok.Ama başka bir yerdeki steam klasörünün içindekileri atıyorum

-DıLgEş-

Bin ve steam klasöründe neler var?

Kreta

Sırasyla bin ve steam dosyaları

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 02 Ocak 2016 - 13:36:19

Hepinize destek için teşekkürler steami playonlinuxdan indirdim ve çalıştı.Bu forumdaki ilk konumdu ve bu kadar aktif yardım eden bir forum görmeyi beklemiyordum.Tekrar teşekkürler

neynefes

@Kreta, pol'de wine üzerinden çalıştırır steam'i.. Neden kendi bağlantısından indirip kurmayı denemiyorsunuz?

Kreta

Tamam hallettim teşekkürler

tlg