Klavyeme Pekmez Kaçtı

Başlatan MuhbirKedi, 30 Aralık 2015 - 20:13:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: heartsmagic - 01 Ocak 2016 - 16:13:52
Başlık çok karışmış, hepsini okuyamadım :D
Hesap size kitlendi :D
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

Sh4oTT

Alıntı yapılan: heartsmagicBaşlık çok karışmış, hepsini okuyamadım
İşinize gelmeyince okuyamazsınız tabi :P :D

heartsmagic

Normalde hesaptan korkamam ancak gelebilecek üye sayısını düşününce insanın korkmaması için fabrikatör olması lazım, ki değilim :)
Şakası bir yana senelerdir toplu buluşmalara gelebilmemin zor olduğunu söylerim, burada da tekrarlamış olayım :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

MuhbirKedi

@heartsmagic mutlaka bir buluşma olsun. :D
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

ahmet_matematikci

Pilavdan korkanın kaşığı kırılsın.Toplanın geliyim. ;D
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

seron

Alıntı yapılan: neynefes - 31 Aralık 2015 - 00:43:46
Ben böyle başlıklara geldiğim zaman @seron kızıyor ama ne yapayım :) Muhbir oğlum sen bilgisayarın üzerinde neden besleniyorsun. Benim annem canımı  okurdu ortalığı batırdığım zaman :D Ayrıca bütün hesabı niye heartsmagic'e yıktın :D
neynefes kızmıyorum kızmıyorum hatta bu konu ile ilgili(konuyu dağıtmayalım lütfen konusu) bir "gırgır" videosu yapmayı düşünüyorum ama fazladan bir kişi daha ve bir de kameraman lazım bana.

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: seron - 02 Ocak 2016 - 12:53:29
Ben böyle başlıklara geldiğim zaman @seron kızıyor ama ne yapayım :) Muhbir oğlum sen bilgisayarın üzerinde neden besleniyorsun. Benim annem canımı  okurdu ortalığı batırdığım zaman :D Ayrıca bütün hesabı niye heartsmagic'e yıktın :D
neynefes kızmıyorum kızmıyorum hatta bu konu ile ilgili(konuyu dağıtmayalım lütfen konusu) bir "gırgır" videosu yapmayı düşünüyorum ama fazladan bir kişi daha ve bir de kameraman lazım bana.
Kameraman ben olurum. ;D

ahmet_matematikci

♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: ahmet_matematikci - 15 Ocak 2016 - 19:06:06
Klavye ne durumda
Düzeldi. Zaten azıcık girmişti. Biraz kuvvetli bastırınca hafif ince tabakalı yapıştırıcı sesi geliyor. Ama artık rahat bir şekilde kullanabiliyorum. Belki ileride temizletirim.

Altaylardan_Gelen_Atlı

Gala için salon bulmanız gerek sitede ortalama 600 +- forumcu var
Bum için destek veririm...
isim olarak '' Klavyesine pekmez kaçıran Kedi 1 '' olabilir vurucu ve dikkat çekici bir isim sanırım kapalı gişe oynar  :)
'' YasLandığın ağaç kof ise sende yıkıLırsın ''

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: Mr.AsLanturk - 15 Ocak 2016 - 19:44:28

Gala için salon bulmanız gerek sitede ortalama 600 +- forumcu var
Bum için destek veririm...
isim olarak '' Klavyesine pekmez kaçıran Kedi 1 '' olabilir vurucu ve dikkat çekici bir isim sanırım kapalı gişe oynar  :)
Olanlar gerçek uydurma değil. Mizah'a çeviren ise bizleriz.

heartsmagic

Bence bu konuyu kapatmanın zamanı geldi, zaten sorun da çözülmüş :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.