[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 55 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

anarchia

anarchia

Xenophobia

eren

Alıntı yapılan: LaMuCi - 18 Şubat 2009 - 01:34:01
Merhaba Arkadaşlar genelde siyah renk elimde duvar kağıtları vardı sizle paylaşmak istedim. benim gibi siyahı sevenler bence kesinlikle bir baksınlar

Not: Bazı resimler +13 olabilir....

http://rapidshare.com/files/199391236/masauestue.tar.gz.html

gencakademi (52).png (+18)
gencakademi (7).jpg (+18 mi tartışılır)
gencakademi (96).jpg (Windows XP'nin ne alakası var)
gencakademi (9).jpg (Erotik içerik sayılabilir)

Foruma eklenen her paketi indirip içerisinde ne var ne yok kontrol ediyorum. Gözüme takılanlar bunlar. Art alan paketi hazırlayan arkadaşlar bağlantı adreslerinin herkese açık olduğunu unutmasınlar ve eğer genel kullanıcı için uygun olmayan içerik barındıran bir paket hazırlıyorlarsa ya da paketin içeriğinde +18 içerik varsa mutlaka bir uyarı ile durumu bildirsinler.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

LaMuCi

Alıntı yapılan: Eren - 18 Şubat 2009 - 03:37:48
Alıntı yapılan: LaMuCi - 18 Şubat 2009 - 01:34:01
Merhaba Arkadaşlar genelde siyah renk elimde duvar kağıtları vardı sizle paylaşmak istedim. benim gibi siyahı sevenler bence kesinlikle bir baksınlar

Not: Bazı resimler +13 olabilir....

http://rapidshare.com/files/199391236/masauestue.tar.gz.html

gencakademi (52).png (+18)
gencakademi (7).jpg (+18 mi tartışılır)
gencakademi (96).jpg (Windows XP'nin ne alakası var)
gencakademi (9).jpg (Erotik içerik sayılabilir)

Foruma eklenen her paketi indirip içerisinde ne var ne yok kontrol ediyorum. Gözüme takılanlar bunlar. Art alan paketi hazırlayan arkadaşlar bağlantı adreslerinin herkese açık olduğunu unutmasınlar ve eğer genel kullanıcı için uygun olmayan içerik barındıran bir paket hazırlıyorlarsa ya da paketin içeriğinde +18 içerik varsa mutlaka bir uyarı ile durumu bildirsinler.

açıkçası +18 mi +13 mü emin olamadım yanlış bir şeyse yaptısam kusura bakma

eren

@LaMuCi

Yok yanlış bir şey yapmadınız sadece yanına "içerisinde uygunsuz ya da +18 içerikli resimler olabilir" yazmanız yeterlidir.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

LaMuCi

Alıntı yapılan: Eren - 18 Şubat 2009 - 03:46:48
@LaMuCi

Yok yanlış bir şey yapmadınız sadece yanına "içerisinde uygunsuz ya da +18 içerikli resimler olabilir" yazmanız yeterlidir.

dediğim gibi +13 mü +18 mi ona karar veremedim keşeke her ikisinide yazsaydım :D

eren

Tamamen çıplaklık olan bir resim +18'e girer. Eğer sadece üst bölge açık ise +16 olur. Eğer açıklık yok ancak erotik bir tema var ise +13 olur. Örneğin sigara dumanı kullanılan bir tema +13 olarak geçmelidir.

Ayrıntısını merak ederseniz "Radyo ve Televizyon Üst Kurulu" ile iletişime geçebilirsiniz. :)

LaMuCi

Alıntı yapılan: Eren - 18 Şubat 2009 - 03:50:31
Tamamen çıplaklık olan bir resim +18'e girer. Eğer sadece üst bölge açık ise +16 olur. Eğer açıklık yok ancak erotik bir tema var ise +13 olur. Örneğin sigara dumanı kullanılan bir tema +13 olarak geçmelidir.

Ayrıntısını merak ederseniz "Radyo ve Televizyon Üst Kurulu" ile iletişime geçebilirsiniz. :)

teşekkürler açıklama için :)

eren

Rica ederim, görevimiz. :)

@LaMuCi adlı kullanıcının paketi "tüm genel kullanıcılar" için uygun hale getirilmiş, sıralanmış ve yeniden paketlenmiştir. Dileyen herkes bu bağlantıdan paketi indirebilir.

http://rapidshare.com/files/199429603/artalanpaketi.tar.gz.html

btermeli

Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

anarchia

Alıntı yapılan: btermeli - 18 Şubat 2009 - 11:22:27
Alıntı yapılan: anarchia - 18 Şubat 2009 - 02:41:47
üst paneli kaldırıp altta 2 parça panel yaptım, ortaya da Cairo-Dock'u yerleştirdim :)
[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8669/ekrangrntshe2.th.jpg[/img]

Guzel fikir, 2 ayri panel yapip saga ve sola mi yasladin???

evet, iki paneli sağ ve sola dayayıp kilitledim.
Cairo-Dock'u etkin kullanabilmek için çeşitli kombinasyonlar denedim, sonunda bunun en kullanışlısı olacağını düşündüm.

eren

umutubuntu

KNIGHT RIDER 2008 (Kara Şimşek 2008)

Art alan resmi

kernel

Bu karaşimşek'e hayranım ben de.Wallpaper olarak arşivime eklemek isterim. :)
Dünyada herkese yeticek kadar kaynak var. Ama açgözlüleri doyurucak kadar kaynak yok..

Gimp Uzmanı

daron

Alıntı yapılan: hs35 - 19 Şubat 2009 - 04:29:28

iyiki varsin GNOME  :)

bu güzel masa üstünü tema ve ikonlarını paylaşabılırmısın ?cok güzel 'de

hslinux

Tema ve ikon tema adreslerini mesajima ilave ettim.
Güle güle kullanin.

eren

hslinux

Alıntı yapılan: Eren - 19 Şubat 2009 - 22:15:10
@hs35

Masaüstünüz çok güzelmiş.

Tesekkür ederim.
Bu hafta cesitli distrolarda KDE4.2 denemelerinden sonra (Arch 2009.02,Suse ve Pardus) GNOME den vaz gecemeyecegimi anladim. Aliskanlik mi bilmiyorum ama sadelik hosuma gidiyor.

Xenophobia

Şu da bir gerçek ki, Gnome kullanmak istiyorsan Ubuntu'dan uyumlusunu bulmak imkansız.

hslinux

umutubuntu

Son eklediğim Knight Rider masaüstü uçmuş sadece duvar kağıdı görünüyor(alttaki linkten bahsetmiyorum) Piccodle'da mı sorun var acaba ?