[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tlg

betseg

fsutil

ata1

fsutil

plazma

fsutil

sezmen

Uzun zaman sonra ekran görüntüsü paylaşıyorum; Linuxmint 17.2...
GTK Tema: Ubuntu touch
Simge Tema: Numix circle

Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

arpia

Alıntı yapılan: sezmen - 20 Ekim 2015 - 21:17:25
Uzun zaman sonra ekran görüntüsü paylaşıyorum; Linuxmint 17.2...
GTK Tema: Ubuntu touch
Simge Tema: Numix circle

http://hizliresim.com/l9jQ6X

Bence uyum harika. Sade ve hoş :)

meda

"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

Reverser

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

Tilki

@meda, gerçekten çok güzel olmuş. Vallahi bir elektronik marketteki yüzlerce Windows'lu diz üstü bilgisayar arasında şu görüntülerin olduğu bir makine koysan ışıl ışıl parlardı. Aslında kanımca Ubuntu'nun da böyle bir nefese ihtiyacı var. Esasen bu ve buna benzer yüzlerce temayı kullanabiliyor olsak da Ambiance ile Radiance'ın yanına bir de Silverance (bu komik ifadeyi, gümüş rengi kastetmek için uydurdum) gibi aydınlık bir tema çok iyi olurdu. 

fsutil

ata1

@meda daha öncede söyledim bağımlılık yapar arch xfce  ;D harika olmuş

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 24 Ekim 2015 - 17:32:04

kötükurt

"Cahil tutarlıdır kendi içinde, kötü olan yarı cahillerdir." İlber Ortaylı

ata1

arkadaş gnome masaüsütü kullanıyor  farklı olabilir ama sistemi en az yoran ve an az hata veren plank'tır .

betseg

Alıntı yapılan: kötükurtAlttaki Dock çok güzel, nasıl yaptın?
GNOME eklentisi olan Dash to Dock

cokomoko

Alıntı yapılan: eral - 24 Ekim 2015 - 17:56:09
arkadaş gnome masaüsütü kullanıyor  farklı olabilir ama sistemi en az yoran ve an az hata veren plank'tır .

Sistemi en az yoran tint2'dir, wbardır, fbpanel,bmpanel'dir hatta kiba-dock'tur, tamam uğraşması zor olabilir bunlarla ama istenilen görünümü elde edebilirsiniz, imkansız değildir.Bunlara göre plank ağırdır, hantaldır.
''Eğer 386BSD ben Linux'a başladığımda var olsaydı, Linux büyük bir olasılıkla olmazdı."
........................Linus Torvalds..........................
İnsanın aradığı sadece huzur ve mutluluktur, 1 numara olmak yalnız kalmak demektir ve 1 numara kalmak için birçok şeyi feda etmek zorunda kalırsın...

ata1

cokomoko

Alıntı yapılan: eral - 24 Ekim 2015 - 18:08:48
ama kullanımı kolay ve yeni kullanıcı için idealdir . ;D

Evet ama linux'ta en hafif en iyi demek aslında sizi yanılgıya düşürebilir, çünkü olabildiğince esnek ve sürekli geliştirilen bir yapısı olduğundan hafifin de hafifi, iyinin de iyisi vardır veya bulunabilir diyebiliriz. ;)
''Eğer 386BSD ben Linux'a başladığımda var olsaydı, Linux büyük bir olasılıkla olmazdı."
........................Linus Torvalds..........................
İnsanın aradığı sadece huzur ve mutluluktur, 1 numara olmak yalnız kalmak demektir ve 1 numara kalmak için birçok şeyi feda etmek zorunda kalırsın...

kötükurt

"Cahil tutarlıdır kendi içinde, kötü olan yarı cahillerdir." İlber Ortaylı

Reverser

@eral, yanlış görmediysem @meda'nın kullandığı masaüstü KDE.

XFCE ROCKS !