[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 59 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalkan1973

Alıntı yapılan: meda - 08 Aralık 2014 - 21:44:10
Bilgisayar hayırlı olsun. Macbook yazık olmuş ama çocuğun canı sağolsun.  :)  Yüklemişken bari Freya yükleseydin ya. Neyse birkaç gün sonra nasıl olsa Manjaro, Arch ... falan yüklersin.  ;D

Evet değişime şimdiden başladık...
DEBİN JESSİE GNOME-SHELL.
Evde İşte her yerde Linux

meda

@kalkan1973, Jessie 2015'e kadar gitmez. ;D Jessie çekirdek numarası ne ? Heralde Gnome Shell 3.14 kullanıyor. LibrreOffice hangi sürümde ? Performans nasıl ? Dikkate değer bir özellik veya yenilik var mı ? Kararlı sürüm çıkınca yeniden kurulum gerekir mi ?
Şu aralar Plank seven baya var; sanki Gnome Shell eksikliğini kapatmak için çıkarmışlar.  :)
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

Gray Hat Ninja

Back To Basics !

tosun

"İnsan dünyaya sadece yemek, içmek, koynuna birini alıp yatmak için gelmiş olamazdı. Daha büyük ve insanca bir sebep lazımdı."

KemalALKIN

Ubuntu Custom (Özelleştirilmiş) Cinnamon Style (Görünümlü) :).

www.tckemal.ist

kalkan1973

Alıntı yapılan: meda - 09 Aralık 2014 - 15:43:47
@kalkan1973, Jessie 2015'e kadar gitmez. ;D Jessie çekirdek numarası ne ? Heralde Gnome Shell 3.14 kullanıyor. LibrreOffice hangi sürümde ? Performans nasıl ? Dikkate değer bir özellik veya yenilik var mı ? Kararlı sürüm çıkınca yeniden kurulum gerekir mi ?
Şu aralar Plank seven baya var; sanki Gnome Shell eksikliğini kapatmak için çıkarmışlar.  :)

Çekirdek numarası 3.16

GNOM-SHELL 3.14.1

Ben test yazılımlarına bayılıyorum. Yeni gelen çoğu yazılımı test etme imkanı oluyor. Şu ana kadar hiç hata vermedi.Düzgün çalışıyor.

Bir de ben EXPERİMENTAL deposunu kullanıyorum.. Yazılımların daha gelişmiş ve yeni hali var.
Evde İşte her yerde Linux

sezmen

Manjaro 0.8.11 XFCE 64 Bit - Çalışan USB

Çalışan USB den bir ekran görüntüsü. Çok hızlı ve kararlı.
Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

meda

Gentoo aperasyonu tamam olmuş. :) Haydi geçmiş olsun.  ;D  Deneyimleri de yazarsak daha iyi olur en azından kendi namıma. Mesela hızı, kararlılığı, açılış-kapanış süreleri gibi.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

Gray Hat Ninja

Gentoo kuruldu ama ses yok  :-\ Onla boğuşuyorum şu anda.Çözdüğüm an bir rehber hazırlıyacağım.
Back To Basics !

KemalALKIN

Kubuntu 14.10 Minimum Customized. AMD R7 250 2GB DDR3 Turbo Boost O./C.

www.tckemal.ist

Gray Hat Ninja

Back To Basics !

Felâsife

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 12 Aralık 2014 - 19:30:54

Güzel çalışma olmuş, masaüstü yazılarıda hafiften gölgeliymiş, güzel görünüyor gerçekten.  :)

Yalnız bu tamamen oyun bilgisayarı olmuş, bu günleride görecekmişiz demek ki   ;D
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

Gray Hat Ninja

Back To Basics !

gnukarabatak

Çorbada benim de tuzum bulunsun. "mintymac-osx-theme-complete.deb" paketi ile bezenmiş BackBox Ubuntu dağıtımı ;)

[eklenti yönetici tarafından silindi]
Linux kullanmak bir farklılık, linux'te kod yazmak ise ayrıcalıktır.

KemalALKIN

Alıntı yapılan: Felâsife - 12 Aralık 2014 - 20:10:14

Güzel çalışma olmuş, masaüstü yazılarıda hafiften gölgeliymiş, güzel görünüyor gerçekten.  :)

Yalnız bu tamamen oyun bilgisayarı olmuş, bu günleride görecekmişiz demek ki   ;D

LoL oyununuda kurdum :D. Kim tutar beni :P. Gaming Linux System diye buna denir :). Tabi Türkiye şartlarında :D. Pentium dualcore ve ddr3 kartla bu kadar :D.
www.tckemal.ist

fthzcn

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 13 Aralık 2014 - 07:54:29
Alıntı yapılan: Felâsife - 12 Aralık 2014 - 20:10:14

LoL oyununuda kurdum :D. Kim tutar beni :P. Gaming Linux System diye buna denir :). Tabi Türkiye şartlarında :D. Pentium dualcore ve ddr3 kartla bu kadar :D.

Counter Strike: GO oyunu verimli çalışıyor mu sisteminizde? Daha önce yapılan incelemelerde bazı aksaklıklar vardı. Stabil oldu mu acaba?

TahaKaradeniz

@KemalALKIN oyunlar özellikle de PES 2015 nasıl çalışıyor bilgi verebilir misiniz ? Konu açarak olursa çok faydalı olur :)
Mint-Ubuntu-Mageia-Pardus-Arch

Özgürlük için LİNUX !

ersinkandemir

@Gray Hat Ninja, WP için teşekkür ederim. Ben de kullanıma aldım. ^^

Bir de bu konu altındakilere çok özeniyorum yahu, ben beceremiyorum bu görsellik işlerini.
Where there's a shell, there's a way.

Gray Hat Ninja

Back To Basics !

neynefes

Dağıtım: Ubuntu 14.10
Masaüstü: Gnome 3.12
Simge: Numix-Circle
Tema: İris Dark
Bir örnekte benden olsun :) (İlk paylaşımım)

Felâsife

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 13 Aralık 2014 - 07:54:29

"Gaming Linux System" güzel :)

Yeteneğim yok oyunlar konusunda, benim oyuncakta bu :D dön dolaş aynı yere geliyorsun, gittiğin bir yer yok :D

FreeBSD 10.1 – Mate – Ufs

Yazı tipleri: Jura
Tema: Mint-X-Mod
Sistem ikon: AwOkenDark
FreeBSD Total Metal 3d 1920 x 1080 By Sakas
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

KemalALKIN

www.tckemal.ist