[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 49 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hckr

Alıntı yapılan: empax - 27 Ekim 2013 - 15:07:58
Bir eOS Luna da benden:)

Kullandığınız Conky'mi yoksa Gazette isimli bir yazılım vardı, o mu?

Conky ise bir bağlantı alabilir miyim?

empax

بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

empax

بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

guopx

Bugün elementary kurdum. Gerçekten mükemmel olmuş dedikleri kadar var :)
Size biraz saçma gelebilir ama ubuntu'dan başka dağıtım kullanınca sanki kendimi ihanet ediyormuşum gibi hissediyorum :)
Sevdiklerine sevdiğini söyle çok geç olmadan.

tlg

sezmen

Alıntı yapılan: guopx - 03 Kasım 2013 - 21:36:11
Bugün elementary kurdum. Gerçekten mükemmel olmuş dedikleri kadar var :)
Size biraz saçma gelebilir ama ubuntu'dan başka dağıtım kullanınca sanki kendimi ihanet ediyormuşum gibi hissediyorum :)
Kurup kullanan kesinlikle pişman olmaz. Herşeyi ile "olmuş" bir dağıtım...
Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

karboran

@tlg eos un paneli nasıl yaptın öyle . Wallpaperin hariç :). Harika olmuş üst panel felan.

>>>>
Alıntı yapılan: tlg - 02 Kasım 2013 - 13:34:08
Bir elementary OS da ben paylaşayım.
http://i.imgur.com/ThYnVs9.jp
Kabin basıncı düştü motorlarda arıza !
Vakit süratle aksın hakimiyet kur nabıza !
İçinden nasıl geldiyse yaz anlat herşeyi ,
Bu mektup varmıcak hayalini kurduğun kıza !

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

tlg

Arch Linux ilk deneyim :)

Linux Monster

if it aint broke dont fix it !

neneki

tlg

sezmen

guopx

Gnome klasik :)
Eos'a özendim ama o kadar veriyi ve özelleştirmeleri ubuntu'dan yeni kuracağım eos'a aktarmaya üşendim. Ben de ubuntu'yu eos'a benzetmeye çalıştım. Olmamış ama idare eder.
Sevdiklerine sevdiğini söyle çok geç olmadan.

Linux Monster

KemalALKIN

Alıntı yapılan: Linux Monster - 10 Kasım 2013 - 13:04:21
Respect !
Sayın @Linux Monster arkadaşım:

Yanlış anlamayın ama ubuntu Türkiye forumunda Türkçe kullanımına çok önem veriliyor; bu yüzden lütfen Türkçe veya Türkçe anlamıyla birlikte iletilerinizi yazarsanız forumun Türkçe saygısına özen göstermiş olursunuz ama sakın yanlış anlamayın sadece forumumuzun Türkçe'ye olan saygısından ve özeninden dolayı söylüyorum :). Bende bir aralar bazı İngilizce terimler (Türkçe terimleri varken) kullandığımda uyarı almıştım ve iletilerim düzenlenmişti :). Tekrardan özür dilerim ama uyarma zorunluluğu hissettim :). Aslında yönetim dururken neden ben uyardım diyebilirsiniz ancak dediğim gibi bir an yazmak istedim umarım sizi kırmamışımdır :).

Saygılar;
KemalALKIN
www.tckemal.ist

Linux Monster

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 10 Kasım 2013 - 14:32:49
Alıntı yapılan: Linux Monster - 10 Kasım 2013 - 13:04:21
Respect !
Sayın @Linux Monster arkadaşım:

Yanlış anlamayın ama ubuntu Türkiye forumunda Türkçe kullanımına çok önem veriliyor; bu yüzden lütfen Türkçe veya Türkçe anlamıyla birlikte iletilerinizi yazarsanız forumun Türkçe saygısına özen göstermiş olursunuz ama sakın yanlış anlamayın sadece forumumuzun Türkçe'ye olan saygısından ve özeninden dolayı söylüyorum :). Bende bir aralar bazı İngilizce terimler (Türkçe terimleri varken) kullandığımda uyarı almıştım ve iletilerim düzenlenmişti :). Tekrardan özür dilerim ama uyarma zorunluluğu hissettim :). Aslında yönetim dururken neden ben uyardım diyebilirsiniz ancak dediğim gibi bir an yazmak istedim umarım sizi kırmamışımdır :).

Saygılar;
KemalALKIN

Estağfurullah.Aslında türkçeye özen gösteren biriyim ama dalgınlığıma gelmiş sanırım.Mesajı düzenledim  :)

atillux

heartsmagic

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 10 Kasım 2013 - 14:32:49
Aslında yönetim dururken neden ben uyardım diyebilirsiniz ancak dediğim gibi bir an yazmak istedim umarım sizi kırmamışımdır :).

Çünkü Türkçe sadece yönetime ait değil :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

sezmen

tlg

@sezmen, gerçekten çok seviyorsunuz eOS'u :) rica etsem duvar kağıdını paylaşabilir misiniz ? :)

sezmen

Ama sevilmeyecek gibi değil ki, zira işini severek yapan usta ellerden çıktığı her halinden belli oluyor sistemin. çok sade, hızlı, kararlı, şık ve kişilik sahibi bir dağıtım... Onu tanıdığımdan beri diğer dağıtımlar çok özentisiz hazırlanmış gibi geliyor bana.
Bu arada duvar kağıdını işyerindeki bilgisayarda düzenledim ve ekran görüntüsü iş bilgisayarıma ait. Yarından sonra buraya eklerim inş...