[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 54 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Quaoar

KemalALKIN

EgeOz1999

12.04 4.8 sürümü ile geliyor. Tam çıktıktan sonra 4.10 XFCE çıkmıştı onu ppa ile yükseltip dener misin? Gözlemlediğim güzeldi (kullanmadım). Acaba 12.04.1 ile gelmiş midir? :) Bu arada güzel olmuş masaüstü.
www.tckemal.ist

iso_9001_

bu soluk renkli masaüstleri gözlerinizi yormuyor mu arkadaşlar? şahsen ben denedim, simgeleri ve yazıları okumak için ekstra çaba sarf etmem gerektiği ve gözlerimi mahvettiği için anında kaldırdım  :)

Barış Can

KemalALKIN; "Carolina" olmalı, eğer değil ise özel ileti geçin daha detaylı olarak, vereyim tekrardan isimlerini. Bu arada istediğiniz art alanları, ilgili bölüme paylaştım bilginiz olsun. :)

Bu arada biz de paylaşalım, yenilik iyidir. Uzun süre bu tasarımda kalmayı düşünüyorum, çok beğendim çünkü. :)

» genelde hiçbir şey planladığım gibi gitmez.
» kişisel blog.

Quaoar

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 27 Ağustos 2012 - 20:29:54
EgeOz1999

12.04 4.8 sürümü ile geliyor. Tam çıktıktan sonra 4.10 XFCE çıkmıştı onu ppa ile yükseltip dener misin? Gözlemlediğim güzeldi (kullanmadım). Acaba 12.04.1 ile gelmiş midir? :) Bu arada güzel olmuş masaüstü.
@KemalAlkın,teşekkür ederim, XFCE sürümünü 4.10 'a yükselttim  ama hiçbir değişiklik göremedim. :) Daha sonra doğru yükseltmişmiyim diye kontrol ettim 4.10 gösteriyor.
@Ryuzaki, ayrıca sizin masaüstünüz de çok hoş olmuş.

odyssey

Kubuntu 12.04.1 LTS 32 Bit
Panelsiz versiyon

Edit: Resim değişimi...

Barış Can

» kişisel blog.

odyssey

Barış Can

» kişisel blog.

empax

بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

umutubuntu

KemalALKIN

Ryuzaki

Teşekkür ederim resimleri paylaştığın için. Daha öncede sanki yazmıştın böyle ama iletin yoktu art alanlarda :). Tekrar teşekkürler.
www.tckemal.ist

empax

بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

Barış Can

@KemalALKIN; Paylaşacağım, demiştim fakat aksilikler peşimi bırakmadı, netim kesildi kısa bir süreliğine, şehir dışına çıktım derken ilgilenemedim, üzgünüm gecikme için. Rica ederim. :)
» kişisel blog.

KemalALKIN

Ryuzaki

Yok estağfirullah sorun değil :). Benimde 5 aydır (150 gün) internetim kopup durdu eni sonunda bu akşam bildirdim taklacı-takoz-net şirketine :). Modemimi suçlu bulup tam aktaracaktı ki hemen durdurdum kendilerini ve kaydımı alıverdi. Sende benim gibi bekleme bu kadar :D. Senide aktarırlar yoksa (modem şirketine). Sen böyle güzel şeyleri vermeye devam edersen daha çok istek gelir benden / bizden :D.
www.tckemal.ist

Felâsife

İlk Conky çalışmam.
Pek kullanabildiğim bir şey olmadığı için ilk conky'nin benim için anlamı büyüktür.  ;D
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

arpia

Alıntı yapılan: Felâsife - 30 Ağustos 2012 - 19:00:27
İlk Conky çalışmam.
Pek kullanabildiğim bir şey olmadığı için ilk conky'nin benim için anlamı büyüktür.  ;D
http://my.opera.com/felasife/albums/showpic.dml?album=10174782&picture=163493672

Görünce bir vaay dedim :) Conky bence çok başarılı

Felâsife

Alıntı yapılan: arpia - 31 Ağustos 2012 - 08:39:33
Görünce bir vaay dedim :) Conky bence çok başarılı

Teşekkür ederim, böyle minicik olması tam istediğim gibi oldu-ki ben bir Conky özürlüsüydüm-Müteahhid kereler denemelerim hep fos çıkmıştı yani bir taşla iki kuş olmuş oldu  :D

KemalALKIN

Felâsife

Konum kodları olarak ne girdiniz yazar mısınız? Çünkü köşeye cuk oturmuş :D.

İyi abi conky az yakar derler :)..
www.tckemal.ist

Felâsife

Alıntı Yapalignment bottom_right
gap_x 0
gap_y 0

Kodlar üstekilerde, altakilerde diğer köşeler olsa gerek, istediğin köşeye kaydırabilirsin.
Evet az yakıyor, 76xx K yani 8MB yok bile ;)

Alıntı Yapalignment bottom_left
alignment top_left
alignment top_right

KemalALKIN

Felâsife

Teşekkürler. Bu arada senin blog sitene girdim ve bir kaç anlatımı (eklemediklerimi) kendi blog siteme ekledim tabi freebsd diye aratan her Türkiye'den giren seni bulacağından gerek duymadım seni belirtmeye :).
www.tckemal.ist

Felâsife

Barış Can

Adını Protocol 19 koydum. :)
Not; Yanlış anlamayın duvar kağıdının sahibi, protocol 19 adını verdiğinden ben de temaya o adı vereyim dedim. Malesef, duvar kağıdı bana ait değil. :)

» kişisel blog.

heartsmagic

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 31 Ağustos 2012 - 21:28:06
Felâsife

Teşekkürler. Bu arada senin blog sitene girdim ve bir kaç anlatımı (eklemediklerimi) kendi blog siteme ekledim tabi freebsd diye aratan her Türkiye'den giren seni bulacağından gerek duymadım seni belirtmeye :).

İki yanlışın var burada :)

1. Birebir bir anlatımı aynen kendi sitene eklemen senin zararına. Google pek sevmez öyle şeyleri.
2. Herkes biliyor diye kaynak eklememek iyi bir yol değil.
a. Kaynak sahibi kaynak olarak gösterilmek istiyor olabilir yine de.
b. Herkes senin bildiğini, yani asıl kaynak sahibinin @Felâsife olduğunu bilmiyor olabilir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

KemalALKIN

heartsmagic

Çalma amacım olsa zaten yüzüne söylemem :D. Türkçe olarak BSD kaynağı olan tek yer/kişi var oda Felasife abimizdir :). Aratanlar görür zaten sonucu. İngilizce veya başka dillerde yüzlerce kişi bulabilirler. Genelde heleki güncel kaynak olarak ve bu sempatik güzel rahat konuşma tarzı olan tek kişi Felasife abi :D. BSD'den ne haberdik o olmasa :D.

Not: Teknoloji haberlerinide bir yerden ve ara sıra başka yerden topluyorum. Maksat hit alalım boş kalmasın site :). Zaten korsan bir paylaşım veya reklam yok. Bedava wordpress olunca * her şey kısıtlı :D. Kısıtlı olmasa kaynak siteler diye burayıda verirdim merak edenler için :D [Dost siteler gibi..].
www.tckemal.ist