[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 44 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KemalALKIN

Alıntı yapılan: Felâsife - 20 Temmuz 2012 - 17:46:39
Bir Xfce de benden gelsin, henüz arka planda işim çok (kerneli dahi derlemedim :D ) ama emek olmayıncada yemek olmuyor demişler, bakalım sonuç nasıl olacak, hasılı Xfce clup'te banada bir yer lütfen.  ;D

FreeBSD + Xfce4 + Slim

Bende bir ara xfce değilde lxde ile slim denedimdi ama login olamadımdı masaüstüne :D.
www.tckemal.ist

Felâsife

Tahmin edebiliyorum, Slimle giriş yapabilmek için bir iki manevra yapmak gerekiyor,  Xfce de elan öyle çünkü.
Bende şuan çıkıştan başka bir sorun yok, onunda anlatımları vardı ana sitede ama şu an için çok gerekli değil (en sona bıraktım) daha elzem şeyler var.  :)
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

KemalALKIN

Arkadaşlar Ramazan temalı unixler isteriz :).

Felâsife

Ramazan temalı bir bsd isteriz :).
www.tckemal.ist

Barış Can

Ubuntu 12.04 64 Bit yükledikten sonra her şey sıfırlandığından, ben de yeni bir şeyler yapma isteği doğdu tabii...
Conky'de de derleme bir şeyler yaptım. :)
» genelde hiçbir şey planladığım gibi gitmez.
» kişisel blog.

burk

@Ryuzaki dünkü başlığınızdan sonra iyi yol katettiğinizi söyleyebilirim. :)

Barış Can

» kişisel blog.

ratesden

Felâsife

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 21 Temmuz 2012 - 02:58:43

Güzel bir resim bulsam olurdu ama bulamadım, elde şimdilik bu var, yani benden pas  :)

ercynr

Alıntı yapılan: NightBlue - 29 Nisan 2012 - 20:00:42
BSD&Linux kardeşliği

Öncelikle merhaba.Bende bu masaüstünü aynen yapmak istiyorum çok hoşuma gitti.Nasıl yapılacağını anlatırsanız sevinirim. Özellikle masaüstünün sahibi @NightBlue anlatırsa iyi olur. Ama nasıl yapılacağını bilen varsa kimin anlattığı önemli değil.İlginiz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

stratovarius

Chakra ;

@ercynr öncelikle kde masaüstüne sahip bir işletim sistemi kurmanız lazım(arkadaşımızın masaüstü ortamı kde). Kde masaüstünde bu tarz özelleştirmeler kolaydır.

KemalALKIN

Alıntı yapılan: Felâsife - 21 Temmuz 2012 - 21:48:26
Alıntı yapılan: KemalALKIN - 21 Temmuz 2012 - 02:58:43

Güzel bir resim bulsam olurdu ama bulamadım, elde şimdilik bu var, yani benden pas  :)

wallbase.cc sitesinden istanbul diye aratıp ben 52 adet hd kalite resimler elde ettim.
www.tckemal.ist

ercynr

Alıntı yapılan: NightBlue - 29 Nisan 2012 - 20:00:42
BSD&Linux kardeşliği

http://i.imgur.com/VEAVY.png

http://i.imgur.com/AklOo.png

http://i.imgur.com/r8rOj.png
Peki pardus kde masaüstü sisteminde aynısını yapabilir miyim? ben uzun zaman pardus kullandım böyle bişi yapamadım.Bilgisayarımda yapmak istediğim masaüstü işte bu.

zeusmaster

Up and Running...

odyssey

Gnome 2x özledim diyenler beri gelsin :D

Xubuntu 12.04 LTS

Xfce Masaüstü

furkankalkan

Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

arpia

KemalALKIN

Alıntı yapılan: SouLCollector - 22 Temmuz 2012 - 01:22:52

Görselleştirme bilgilerinizi ve o kullandığını oynatıcı ve temasını merak ediyorum :). Galiba Welcome To My Hood şarkısı :D.
www.tckemal.ist

Felâsife

Alıntı yapılan: dewilman - 22 Temmuz 2012 - 14:21:11
simge setiniz nedir ?

Resme tıkladığınız yerde vardı,  zarar yok gene vereyim güzel set çünkü  :) >> Treepata - High contrast

Alıntı yapılan: arpia - 22 Temmuz 2012 - 14:51:18
Xfce dile gelmiş :)

Biraz öyle oldu gibi, kullanımı da keyif veriyor ayrıca  :)
Darısı artık sana bir yerde Xfce filan kursam gibisinden sözlerini okumuştum  :D

furkankalkan

@Kemal Alkın Video oynatıcının adı Audience. Çok (hatta hiç :D) özelliği olmasa da gayet hafif ve hoş bir oynatıcıdır.
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

Barış Can

Bu xfce dediğiniz olay bana göz kırpıp duruyor, kurasım var yalnız zorlanır mıyım, neler olur hiçbir fikrim yok. :)
» kişisel blog.

ersinkandemir

Doğrusu ben de masaüstü ortamımı değiştirmek istiyorum da, üstüne kurmaktan pek hoşlanmıyorum. Yeni bir sistem kursam eski düzenimi kurmak falan zaman alacak. Çünkü bağlantı hızım çok düşük.  :-\
Where there's a shell, there's a way.

Barış Can

Alıntı yapılan: Ersin Kandemir - 22 Temmuz 2012 - 18:54:13
Doğrusu ben de masaüstü ortamımı değiştirmek istiyorum da, üstüne kurmaktan pek hoşlanmıyorum. Yeni bir sistem kursam eski düzenimi kurmak falan zaman alacak. Çünkü bağlantı hızım çok düşük.  :-\

Üstüne kurduğumuzda herhangi bir performans sorunu yaşıyor muyuz acaba...
» kişisel blog.

ersinkandemir

Where there's a shell, there's a way.