[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

neo550 ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MrKowalski

Alıntı yapılan: karamani44 - 24 Haziran 2011 - 14:15:10
@artur_2929'dan çalma duvar kağıdının Ubuntu 11.04'teki görünümü. Bence güzel olmuş. Yanda bir docky menüsü eksik onuda beceremedim bir türlü=))

ona ödünÇALMA diyelim  :) 11.04'de güzel olmuş...

kalkan1973

Evde İşte her yerde Linux

Sherlock Holmes

Mx0Ub

Not:
Hic bi sorumluluk kabul edilmez yapılan yorumlardan ve verilen kodlardan

kalkan1973

baizen

11.04
Dock awn - Teması ( kobhens )
İcon paketi ( awoken )
Kobhens iconları 32px'den daha aşşağı düşürülünce yazıları aşırı ufaldığı için el ile ( handelgot ) iconlarınla değiştirildi.
Deviantartta isimleriyle aratılırsa kolaylıkla bulunabilir.

Onu bulup, şununla değiştiriyim derken özlediğimi farkettim, Alfa sürümünden kararlı sürüme kadar 11.04unity kullanmıştım.
Sonrasında bi süre gnome3 denemek için fedoranın son alfa sürümünden bugüne kadar kullandım.

...Ve sözüm şu ki hiçbiri şu son bi saattir uğraştığım tadı keyfi vermemiştir. Kullananlara saygım sonsuz kendi fikrimdir sadece söylemek istedim.

sabian

Vladstudio'nun "Wallpaper Clock" çalışmalarından biri. KDE üzerinde kullanılabiliyor, üzerinde bir adet saat, gün ve tarihi gösteren özellik var.Gerçek zamanlı bir uygulama...
http://www.vladstudio.com/tr/wallpaperclock/

Bu adreste bulabilirsiniz. Buradan da nasıl kullanılacağı anlatılıyor. Gnome için hiç kullanmadım belki de daha pratiktir kullanımı.
"Özgür yazılım ile özel mülk yazılım arasındaki fark sosyal, etik ve siyasidir" Richard Stallman

Debian Sosyal Sözleşme
http://www.debian.org/social_contract.1.0.tr.html  saimbalkaya.blogspot.com guvercincurnatasi.wordpress.com

kalkan1973

furkankalkan

Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

begum

Alıntı yapılan: baizen - 29 Haziran 2011 - 21:58:50

11.04
Dock awn - Teması ( kobhens )
İcon paketi ( awoken )
Kobhens iconları 32px'den daha aşşağı düşürülünce yazıları aşırı ufaldığı için el ile ( handelgot ) iconlarınla değiştirildi.
Deviantartta isimleriyle aratılırsa kolaylıkla bulunabilir.

Onu bulup, şununla değiştiriyim derken özlediğimi farkettim, Alfa sürümünden kararlı sürüme kadar 11.04unity kullanmıştım.
Sonrasında bi süre gnome3 denemek için fedoranın son alfa sürümünden bugüne kadar kullandım.

...Ve sözüm şu ki hiçbiri şu son bi saattir uğraştığım tadı keyfi vermemiştir. Kullananlara saygım sonsuz kendi fikrimdir sadece söylemek istedim.

bu temaları ve ikonları nası yüklerim acemiler için anlatabilir misiniz

speakerXXL

TahaKaradeniz

Mint-Ubuntu-Mageia-Pardus-Arch

Özgürlük için LİNUX !

Sherlock Holmes

özgürubuntu

sem

Kedi tatlıymış...

Başlıktan yola çıkarak merak ettiğim için soruyorum... Başlık altında LXDE ekran görüntüsü paylaşan oldu mu acaba... K ve X var ama L ayrıca yok...

Çok mühim değil tabii ama nedense birden dikktami çekti...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

furkankalkan

Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

empax

بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

hsngrms

[K,X] nedir arkadaşlar? Konu başlığının en başında geçen ifade.
Daha önce soruldu mu bilmiyorum ama 163 sayfayı okuyacak değilim bunun için :D

finix

Alıntı yapılan: hsngrms - 04 Temmuz 2011 - 19:22:41
Kubuntu, Xubuntu sanırım.

BayboraKaan

Alıntı yapılan: finix - 04 Temmuz 2011 - 19:23:38

Dogru tahmin :)

hsngrms

Alıntı yapılan: BayboraKaan - 04 Temmuz 2011 - 19:29:24
Alıntı yapılan: finix - 04 Temmuz 2011 - 19:23:38

Dogru tahmin :)
Neden Kubuntu ve Xubuntu diye sorsam ? :) Daha doğrusu Ubuntu ve türevleri dediğiniz halde birde başına [K,X] koymak ilginç :)

BayboraKaan

Evet gercekten ilginc bu yönünü ben hic düsünmemistim zamaninda acan arkadasa sormak lazim. :)

Isin espirisi tabiki de bu :) Ubuntu türevleri olarak sadece Kubuntu ve Xubuntu yok Lubuntu var sabian var Linux Mint var daha aklima gelmeyen bir cok dagitim var. ;)

finix

Alıntı yapılan: BayboraKaan - 04 Temmuz 2011 - 20:00:19
Evet gercekten ilginc bu yönünü ben hic düsünmemistim zamaninda acan arkadasa sormak lazim. :)

Isin espirisi * tabi ki de bu :) Ubuntu türevleri olarak sadece Kubuntu ve Xubuntu yok Lubuntu var sabian var Linux Mint var daha aklima gelmeyen bir cok dagitim var. ;)
Ehem. Ama görünüş olarak o şekilde garip olacağı kesin. :) Düşünebilir misiniz? [K,X,M,L,M,A,B,C...]

hsngrms