[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

neo550 ve 54 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

x x x x

KDE  dede güzel iş çıkartmışsın. (Y)  şu üst barda ne kullanıoyodun AWN mi ?  @reis33

reis33

Alıntı yapılan: x x x x - 17 Ocak 2011 - 00:35:22
KDE  dede güzel iş çıkartmışsın. (Y)  şu üst barda ne kullanıoyodun AWN mi ?  @reis33
Teşekkürler
Evet AWN, dağıtımla beraber yükleniyor.

kalkan1973

Evde İşte her yerde Linux

GNUbuntu

[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1601/20012011.th.png[/img]
Panelleri tamamen kaldırınca komut ekranı çalışmadığından, alternatif olarak gRun'ı buldum. Kısayol olarak da Alt + F2 tuşlarını atadım.
Önce Saygı...

x x x x

net-stat

Yıldırımlar Yaratan Bir Irkın Ahfadıyız..

MURATSPLAT

Pardus Linux 2011 çok güzel olmuş..

Donanım:
GA-MA790XT-UD4P Anakart
AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor
2048*2 DDR3(1333MHZ) + 2048*2 DDR3(1600MHZ) = 8 GB  Asus Nvidia GeForce GT-430 1GB DDR3 128bit Samsung HD502HJ 500 GB + Samsung HD322HJ 320 GB + Western Box USB 640 GB =1.4 TB ATI Technologies Inc SBx00 Azalia (Intel HDA) SkyStar HD 2 Digital Uydu Kartı Logitech MK250

reis33

Pardus yüklemek Ubuntu' dan mahrum kalmak manasına gelmiyor.
İşte Pardus' un yanına gelen grub arkadaşı  ;D

Yiğit Ateş

Pardus 2011, paket deposu biraz daha geniş olsa bana göre şu an 1 numaralı Linux dağıtımı olmuş.  Forumdaki Kubuntu ipuçları ve @eribol amcanın blogundan kopya çekerek gerekli düzenlemeleri de yaptım :P İnanılmaz memnunum.

[IMG]http://i51.tinypic.com/raucg7.jpg[/img]

gokhanyildiz

Benim notebook'un dvd room'u çalışsa bende kuracam fakat malesef parduş tan mahrum kalıyorum :)

badhero

Uzun zamandır conky kullanmıyorum.

Alttaki panel yetmiyor, ikinci bir panel ise çok kalabalık ediyor. Böyle idare ediyorum. :)

x x x x

@ badhero    şu hava durumu olan şey  screenlets mi ? nedir nasıl bişeydir  anlatabilirmisiniz :D

badhero

Alıntı yapılan: x x x x - 24 Ocak 2011 - 00:02:31
@ badhero    şu hava durumu olan şey  screenlets mi ? nedir nasıl bişeydir  anlatabilirmisiniz :D

Screenlets aracı. Depolarda yazılımı bulabilirsiniz, ek araçlar için ise kısa bir arama yeterli olacaktır.

x x x x

eribol

Alıntı yapılan: Yiğit Ateş - 23 Ocak 2011 - 16:23:19
Pardus 2011, paket deposu biraz daha geniş olsa bana göre şu an 1 numaralı Linux dağıtımı olmuş.  Forumdaki Kubuntu ipuçları ve @eribol amcanın blogundan kopya çekerek gerekli düzenlemeleri de yaptım :P İnanılmaz memnunum.
Amca mı; yahu gencim ben daha :D Ama Kde4 süper hakkaten, Pardus'ta olgunlaşmış gibi görünüyor(denemeden sallıyorum :) )

graindor

Linux  kullanmayı epey ara vermek durumunda kalmıştım.Tekrar kavuştum. :D
Dağtım: Arch.
Masaüstü: Gnome.

badhero

sayz

ufak bir ayrıntı:
kurallar kısmında
....arka plan resmi bulunan ekran görüntülerini ekleyemeyiniz.
cümlseini düzeltirsek iyi olur sanırım...(eklemeyiniz)

xhektor

Alıntı yapılan: eribol - 24 Ocak 2011 - 00:37:16
Alıntı yapılan: Yiğit Ateş - 23 Ocak 2011 - 16:23:19
Amca mı; yahu gencim ben daha :D Ama Kde4 süper hakkaten, Pardus'ta olgunlaşmış gibi görünüyor(denemeden sallıyorum :) )

Denememiş olsan da denemende fayda var. Pardus gerçekten çok iyi iş çıkarmış. Bütün övgüleri hak ediyor. (kişisel yorumum)

kalkan1973

Ben tatmin olmadım. Program sayısı acayip az artı aradığımı bulamamak ve ufak sorunlar da çıkınca sistemden kaldırdım. KDE kullanmak istersem KUBUNTU KDE masaüstü yüklemeyi düşünüyorum...

Evde İşte her yerde Linux

XRumer

Eğer konu KDE'yse ne Kubuntu ne Pardus ne Suse ne de Fedora'ya söz düşmez. Bu konuda Mandriva kraldır.

guestwho

Alıntı yapılan: XRumer - 24 Ocak 2011 - 12:33:34
Eğer konu KDE'yse ne Kubuntu ne Pardus ne Suse ne de Fedora'ya söz düşmez. Bu konuda Mandriva kraldır.

Forumdaki bazı kullanıcıların ileti sayısına bakıp aldanmamak gerekiyor. Görüldüğü üzere ileti sayısı 1.000 'in üzerindeki bazı kullanıcılar bile halen "kim kral" muhabbetinin ötesine geçebilmiş değil. Bu muhabbet ancak Linux'e yeni başlamış kullanıcıların karnını doyurur, bir de KDE konfigürasyonundan anlamayanların...
You want weapons? We're in a library. Books are the best weapon in the world. This room's the greatest arsenal we could have. Arm yourself!