[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seron

Linux mint 17.2 cinnamon'a kde masaüstü yaması...
sadece masasütü değil; yazılımların ciğerlerine kadar kde teması 8)

ahmet_matematikci

Hocam benim evdeki makina sanal makinayı kaldırmıyor. Dualcore işlmeci. Bu yüzden manjaro geçmek isteme sebebim biraz da bu.
Alıntı yapılan: MaRJiNaL - 11 Ocak 2016 - 11:56:20Sanal olarak deneyebilirsiniz.. Beeğenirseniz kullanırsanız.. :)
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

ata1

Alıntı yapılan: seron - 11 Ocak 2016 - 13:35:17
@ata1'in yaptığı animasyonlu temayı yeni gördüm. nasıl yapıldığını merak etmiyorum ama konuya hakim olduğunun ispatıdır. evet... ata resmen sıyırmış arkadaşlar ;D
compiz wizard ile yapılıyor ama compiz kullanmak ayrı bir beceri ister hata yaptığında feryat edip masa üstü var fare imleci var .
Başka * bir şey yok diye feryadı basarsın forumlarda tabi geri dönüş bizlerde basit işlem olsa da yeni kullanıcı için oldukça terletici olabiliyor. Yapmak isterseniz compiz kurup sorun açıklayayım efektleri çok basittir.

betseg

Night Glam Flow

Geçen ubuntuda yaptığımın benzerini plank ile Linux Mint Rosa'da denedim. Şöyle bir şey ortaya çıktı: Böylece default olarak slingscold'u da kullanma şansım oldu.

ata1

kdebase-workspace ile xfce manjaro

-DıLgEş-

Alıntı yapılan: betsegi3'ü iyice ilerlettim
[img width=600,height=337]http://i.hizliresim.com/dkPWAL.png[/img]
Ben denedim de bir turlu terminali bile acamadim.. Sanssizlik bendeki de.. Sanalda deniyorum i3'ü..
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

neynefes

kartal

seron

@neynefes, simge temanı değiştirirsen çok daha güzel olur. şu haliyle de güzel ama daha iyi olur.
@bay_minhi, senin in de geçerli. pencere teması da mavi olaymış, cuk otururmuş.
@kartal,  :D
Arkadaşlar,
en iyi tema üzerine bi yarşma başlatsak, sonra oylamaya açsak nasıl olur? süper olmaz mı? ama öyle sıradan şeyler depil en yüksek yaratıclık ve sanatsallık yeteneklerimizi zorlayacağız.

neynefes

Simge teması ile tam olarak oynamadım daha. Klasör simgeleri değişmesi gerek.

tlg

neynefes

ahmet_matematikci

♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

seron

Ben de oksijen simgelerini GIMP'te kafama göre değiştirdiydim geçende:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

tlg

Yok tamamını ben çizmedim, @horst3180 adlı kullanıcının yaptıklarını alıp üzerinde oynama yaptım sadece.

kartal

ahmet_matematikci

@ kartal o  yan taraftaki göstergesi nasil yaptin. Islemci yi gosteriyor.

ata1

ahmet_matematikci

ata1

eronis

The Linux philosophy is 'Laugh in the face of danger'. Oops. Wrong One. 'Do it yourself'. Yes, that's it. --Linus Torvalds

ahmet_matematikci