[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 119 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Reverser

@neynefes, dediğin gibi pastel icon seti aradım fakat bulamadım varsa bildiğin yol gösterirsen sevinirim. :)
@eral, sen benim masaüstümü beğenir miydin ? :D

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

neynefes

ata1

Reverser

XFCE ROCKS !

ata1

bende decentten çaldım ama güzele mor kırmızı mavi ve ara tonlarda birçok seçenek sunuyor

Reverser

XFCE ROCKS !

qhareb

Dağıtım: Linux Lite (Xfce)
İkon Seti: malys-uniblack
Tema: RAVE-X-Teal
İmleç Teması: XSKHSE
Duvar Kağıdı: http://simpledesktops.com/browse/desktops/2015/feb/20/zentree/

"İşte dünyanın sonu gelir böylece
Bir patlamayla değil fakat
Bir iniltiyle" 
  T. S. Eliot

ata1

manjaro 15.9
conky :bionıc_dot_blue
tarz ceti
simge :archdroıd -ındigo

Reverser

XFCE ROCKS !

cokomoko

''Eğer 386BSD ben Linux'a başladığımda var olsaydı, Linux büyük bir olasılıkla olmazdı."
........................Linus Torvalds..........................
İnsanın aradığı sadece huzur ve mutluluktur, 1 numara olmak yalnız kalmak demektir ve 1 numara kalmak için birçok şeyi feda etmek zorunda kalırsın...

ata1

cokomoko

Açıkçası ben Xen için kurdum, ama güzel bir Türkiye sürümü bazı ufak hataları var, onları da düzelttim.Bu arada kuracaklar kullanıcı dizini altındaki Örnek Dosyalar klasörüne bir göz gezdirsin :)
''Eğer 386BSD ben Linux'a başladığımda var olsaydı, Linux büyük bir olasılıkla olmazdı."
İnsanın aradığı sadece huzur ve mutluluktur, 1 numara olmak yalnız kalmak demektir ve 1 numara kalmak için birçok şeyi feda etmek zorunda kalırsın...

ata1

cokomoko

@tulliana'nın orada saydığı sorunlar bana göre pek sorun değil, systemd-vconsole-setup.service hatası vardı, gerekli dosyayı düzenleyerek düzelttim, bir de btrfs ile kurulum yapınca sistem açılmıyordu, ben de ext4 ile bir daha kurulum yaptım.Ha bir de güç yöneticisi gelmiyor, dediğim gibi açık kaynak sürücülerle kurdum üzerine de Xen kurdum onu deniyorum.

ata1

ben henüz kurmadığımdan bahsettiğin sorunları bilmiyordum. bence forumda geri dönüş yaparsan iyi olur .

cokomoko

Benim bahsettiğim sorunlar bir gün önceki sürüme ait, yeni sürümü indirmedim.

ata1

bende indirdim senin bahsettiğin isoyu  kurmadım henüz kararsız kaldım .  :))

cokomoko

Bana göre pek bir farkı yok okuduğum kadarıyla tema, ikon vs. bunlarla oynanmış, geri kalanı aynı zaten ben güncel bir kalıp olduğu için indirdim, güncellemlerle uğraşmamak için yoksa xfce tercihim değildir.

ata1

xfce kraldır  ;D kurayım o zaman sorunları hallederiz herhalde .  ;D

pekte gerek yok ya neyse denemek gerekir
╔═[00:57]═[ata@ata]
╚═══===═══[]>> inxi -F
System:    Host: ata Kernel: 4.1.13-1-MANJARO x86_64 (64 bit)
           Desktop: Xfce 4.12.3 Distro: ManjaroLinux 15.09 Bellatrix
Machine:   System: Hewlett-Packard product: HP Pavilion dv6 Notebook PC v: Rev 1
           Mobo: Hewlett-Packard model: 3628 v: 18.50
           Bios: Hewlett-Packard v: F.44 date: 04/06/2011
CPU:       Dual core Intel Core2 Duo T6600 (-MCP-) cache: 2048 KB
           clock speeds: max: 2200 MHz 1: 1600 MHz 2: 2200 MHz
Graphics:  Card: Advanced Micro Devices [AMD/ATI] RV730/M96 [Mobility Radeon HD 4650/5165]
           Display Server: X.Org 1.17.4 driver: radeon
           Resolution: 1366x768@60.03hz
           GLX Renderer: Gallium 0.4 on AMD RV730 (DRM 2.42.0, LLVM 3.7.0)
           GLX Version: 3.0 Mesa 11.0.5
Audio:     Card-1 Advanced Micro Devices [AMD/ATI] RV710/730 HDMI Audio [Radeon HD 4000 series]
           driver: snd_hda_intel
           Card-2 Intel 82801I (ICH9 Family) HD Audio Controller
           driver: snd_hda_intel
           Sound: Advanced Linux Sound Architecture v: k4.1.13-1-MANJARO
Network:   Card-1: Broadcom BCM4312 802.11b/g LP-PHY driver: wl
           IF: wlp2s0 state: up mac: 0c:ee:e6:de:5c:d2
           Card-2: Realtek RTL8111/8168/8411 PCI Express Gigabit Ethernet Controller
           driver: r8168
           IF: enp3s0 state: down mac: 00:26:9e:89:f3:3c
Drives:    HDD Total Size: 320.1GB (12.7% used)
           ID-1: /dev/sda model: SAMSUNG_HM321HI size: 320.1GB
Partition: ID-1: / size: 100G used: 15G (15%) fs: ext4 dev: /dev/sda3
           ID-2: /boot size: 247M used: 41M (17%) fs: ext2 dev: /dev/sda1
Sensors:   System Temperatures: cpu: 77.0C mobo: N/A
           Fan Speeds (in rpm): cpu: N/A
Info:      Processes: 168 Uptime: 7:59 Memory: 1737.5/3010.9MB
           Client: Shell (bash) inxi: 2.2.28

cokomoko

Senin sürücüyü galiba eklemişler bu sürüme dene varsa bir hata yazarsın.

neynefes

ata1

Alıntı yapılan: neynefes - 29 Kasım 2015 - 01:09:18
Hişt ne oluyor bu başlıkta :D @eral @cokomoko

kaçın kızlar basıldık  ;D  evet bcm4312 konulmuş pakete  sanırım özel istek yapmıştık sayın Philip'e

Reverser

XFCE ROCKS !