[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 71 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tlg

arpia

tlg

arpia

Bizim teşekkür etmemiz lazım :) Burada ki bir çok arkadaşımız sayesinde güzel masaüstleri görüyoruz.

tlg

@if, buraya katıldığımdan beri ilk defa sana yaklaştığımı hisettim  :P
Yalnız pisi şeysi güzelmiş bir arada onu paylaşsan çok güzel olur :)

7hr33l3t73r

dc -e '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb207356256404211981204295703670388snlbxq'
https://www.getgnu.org/gnulinux/gnulinux-ipuclari/nasil-akillica-soru-sorulur.html

Quaoar

heartsmagic

Alıntı yapılan: tlg - 16 Ağustos 2014 - 01:43:42
Yalnız pisi şeysi güzelmiş bir arada onu paylaşsan çok güzel olur :)

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=43401.0
:)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

kfy-1907

Alıntı yapılan: Quaoar - 16 Ağustos 2014 - 19:04:59
Bu arada saatimde yanlışmış :D

hocam öncelikle merhaba ubuntu'da yeniyim çok beğendim nasıl yapabilirim bunları yardımcı olur musunuz :D

heartsmagic

@kfy-1907, alıntı yaparken resimleri dahil etmezsen başlık daha düzenli olur. Hem forumda, hem de Linux'ta yenisin başta yabancılık çekmen normal :) Her şeyden önce sistemi tanımayı dene bence, bunların hepsini ileride yapabilirsin. Hoş, şu an yapman da zor olmaz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

kfy-1907

Alıntı yapılan: heartsmagic - 17 Ağustos 2014 - 01:34:47
@kfy-1907, alıntı yaparken resimleri dahil etmezsen başlık daha düzenli olur. Hem forumda, hem de Linux'ta yenisin başta yabancılık çekmen normal :) Her şeyden önce sistemi tanımayı dene bence, bunların hepsini ileride yapabilirsin. Hoş, şu an yapman da zor olmaz.
Sagolun hocam sistemi cok sevdim gercekten surekli kullanmayi dusunuyorum fan problemini cozebilirsem :)

if

Alıntı yapılan: tlg - 16 Ağustos 2014 - 01:43:42

Nerdeyse pişti olacakmışız:) Güzel olmuş.

kalkan1973

Evde İşte her yerde Linux

kfy-1907

arkadaşlar terminalden ubuntu studio temasını yükledim başlangıçta birazcık geç açılıyor onu eski ubuntu'ya nasıl döndürebilirim?

neynefes

Hocam bir başlık açın bence. Burası sorunlardan ziyade masaüstü paylaşımlarının olduğu bir yer.

meda

"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

Pescadero

arpia

meda

"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

amon-ra

furkankalkan

Bu terminal emülatörünün adı neydi ? Bir yerde daha görmüştüm ama hatırlamıyorum :(
Alıntı yapılan: Z3r0nU11 - 16 Ağustos 2014 - 16:07:28
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1