[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

meda

"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

FireSwords

Ne desem hiç sizinki gibi olmuyor.Normalde duvar kağıdı arka planda olması gerekirken conkynin arkasında siyah bir pencere çıkıyor. conky-lua teması yüklesem conky başlamıyor. Aşağıdaki çıktıyı veriyor:

Conky: llua_do_call: function conky_clock_rings execution failed: attempt to call a nil value
Conky: llua_do_call: function conky_clock_rings execution failed: attempt to call a nil value

meda

Ev dizini içindeki .conkyrc dosyadan own_window_type ile başlayan ilgili satırı bulun own_window_type override şeklinde olsun.Bahsi geçen tema içinde  yine .conkyrc dosyasının içinden conky_clock_rings dosyasının dizini doğru belirtilmiş mi  kontrol edin.Bununla ilgili net bi cevap veremem çünkü conky yapılandırması farklılık gösterebilir.Belki yol gösterici olur diye http://www.noobslab.com/2012/07/conky-collection-for-ubuntulinux.html adresine göz atın isterseniz.
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

tlg

KemalALKIN

Alıntı yapılan: kalkan1973 - 25 Şubat 2014 - 23:12:49
Soldaki ASUS laptop birebir MACBOOK PRO 2011 modele uyumlu olduğu ve OS X Maverics yüklediğim için başka işletim sistemi yükleyince nedenini bilmediğim şekilde WIFI başta olmak üzere donanımsal olarak sapıtıyor. Özellikle ARCH üzerinde.

Bu yüzden ben de LINUX aşkımı tatmin etmek ve vazgeçemediğim için oğluma yeni aldığım LENOVO laptopu GASPETTIM :) Ve elementary OS Luna yükledim.

Abi millet os x kuramiyor kurarsada sorun yasiyor sen linux derdindesin :D.
Sende os x gorunce kurasim geldi orijinal win 8.1 pro yu birakip :).
Oglani birakta windows kurup oyun oynasin dynetten ing calissin not alsin :D (dynet ingilizce calisma ve not alinan program artik onla not aliyorlar cocuklar ben kucukkken cikmisti)
www.tckemal.ist

kalkan1973

Kemal ben ASUS X54C ye gerçek zamanlı OS X kurulumu yapıyorum... Birebir donanım MACBOOK PRO ile aynıymış. Sadece APPLEİNTELHD3000GRAPHİCS.KEXT i siliyorum... Tıkır tıkır çalışıyor.

Keynot..... powerpoint = yaklaşık 40 tl
Pages.....word = 35 tl
Numbrs..... excell = fiyatlar yaklaşık aynı... WİNDOWS a gÇRE YAZILIMLAR UCUZ...

lAPTOPU windows 8.1 Lİ OLARAk OĞLANA İADE ETTİM.

Ben MAC OS X ile devam. Zaten artık ASUS a başka sistem yükleyemiyorum. Donanımsal olarak sapıtıyor. Özellikle WİRELESS.... Sık sık neti kapatıyor.

OS X MAVERİCS ki ( BSD TEMELLİ ) devam

LİNUX'a benzeyen yanları da var...
Evde İşte her yerde Linux

FireSwords

sezmen

Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

meda

@Ustadharak faydam olduysa ne mutlu bana.Masaüstü resmide baya güzel olmuş.Güle güle kullanın.

Husnucan

Hepsi birbirinden güzel bunların <3 Galiba linuxa aşık olmaya başladım..  :-[

karboran

Kabin basıncı düştü motorlarda arıza !
Vakit süratle aksın hakimiyet kur nabıza !
İçinden nasıl geldiyse yaz anlat herşeyi ,
Bu mektup varmıcak hayalini kurduğun kıza !

empax

بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

kalkan1973

Linux Monster

if it aint broke dont fix it !

kalkan1973

KemalALKIN

Sistem: OS X Mavericks 10.9.2 (13C64)
Çekirdek: Darwin Kernel 13.1.0 x64

www.tckemal.ist

kalkan1973

tlg

if

tlg

@if, masaüstü resminizi koydunuz herhalde ancak bende görünmüyor. (Merakımı mazur görün, sizin masaüstü resimleriniz güzel oluyor :) )

if

Alıntı yapılan: tlg - 16 Mart 2014 - 04:30:44
@if, masaüstü resminizi koydunuz herhalde ancak bende görünmüyor. (Merakımı mazur görün, sizin masaüstü resimleriniz güzel oluyor :) )

Tekrar yükledim @tlg. Nedense ben de göremiyordum:)

burak öztürk

sezmen

Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

kalkan1973