[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 44 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sezmen

Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

unpredict

arkadaşlar ubuntuda yeniyim 11.10 kurulu gnome 3 ü kurdum ama tema kurmayı beceremedim bi arkadaşımız yardımcı olabilirmi mart ayında birinci olan masaüstünü yapmak istiyorumda orda tema gtk 3 ve omg suite diyor gnome 3 ü kurdum tema vs nasıl kurcaz bi yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

Quaoar

@NightBlue,@Felasife masaüstünüz güzelmiş. @NightBlue rica etsem simge setinizin ve başlık temanızın ismini alabilir miyim?
Teşekkürler,

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

laser1999

@EgeOz1999 @sezmen'in kullandığı simge teması normal kde ile birlikte geliyor.

Quaoar

NightBlue

Simge teması kawoken'dir.Başlık temasından kastınız nedir ?

Quaoar

Alıntı yapılan: NightBlue - 30 Nisan 2012 - 21:12:43
Simge teması kawokendir.Başlık temasından kastınız nedir ?
Bir düzeltme yapayım.
Çalışma Alanı Görünümü>>Pencere Dekorasyonları , demek istedim.

NightBlue

Quaoar

kalkan1973

Arch Linux KDE
Evde İşte her yerde Linux

KemalALKIN

Bende bu gün akşam üstünden itibaren FreeBSD sistemini çözümleyip mantığınıda yalayıp yutunca (öğrenince hehe :)) Ubuntu'muzun son sürümünü afiyet ile kurdum (yedim hehe :)).
Yakında bir tasarım yapmayı çalışıp burada yayınlarım inşallah. Yetişmezsede Mayıs ayı için yarışmada beni görürsünüz hehe :).
www.tckemal.ist

gio

beta 2'den beri hiç hayal kırıklığına uğratmadığı için unity ile devam etme kararı aldım.

iceboy

I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...

alquirel

burk

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

kalkan1973

Evde İşte her yerde Linux

NightBlue

özgürubuntu

@NightBlue, eOS Luna'yı yayımladı mı?? Merakla bekliyorum çünkü :)

NightBlue

KemalALKIN

Kubuntu 12.04 LTS Precise Pangolin OS X Dizayn KemalALKIN

Ekran Görüntüleri:

1

2

3

4

5

Tasarım Bilgileri:

İşletim Sistemi: Kubuntu 12.04 LTS Precise Pangolin x64
Masaüstü Ortamı: KDE 4.8.2
Pencere Görünümü: Bespin
Pencere Teması: Mak-Taste Bespin
Renk Teması: Mak-Taste Bespin COLOR (Aqua)
Simge Seti: MaK-LionTaste
Fare Seti: Klasik KDE
Duvar Kağıdı: Ubuntu Elegant HD
Özelleştirme: Kişisel "Bespin" ayarlamaları Ve "Konsole" için bash renklendirmesi ve profil ayarları
www.tckemal.ist

carisma

KDE ile pek benzemiyor
Ben Pardus üzerinde yapmıştım Daisy Dock ile

KemalALKIN

@carisma

Dock olarak bu çalıştı bende o dediğini aklıma getiremedim hehe. Tamda 1 Mayıs günü ilk Ubuntu sonrada Kubuntu bunu kurmuştum bu günde baktım tamda yarışma var bilgisayarda da linux varken dedim yapayım birşey :D. Şu an geri Mac OS X sistemine geçtim (param yok pc var ondada mac var hehe).
www.tckemal.ist

Quaoar