28 Kasım 2008 Uludağ Üniversitesi Linux Semineri

Başlatan Peter, 25 Kasım 2008 - 12:51:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Peter

Detaylar için tıklayınız

Not: Konuyu doğru başlığa açmışımdır umarım. Üyelerin "Duyurular" başlığına konu açıp açamadıklarını bilmediğim için ilgili konuyu buraya yazayım dedim. 

zoyaist

Bilgi için teşekkür ederim. Bulunmak isterim. Tekrar teşekkürler.
Linux For All

Sadalmelik

Evet bizim fakultede olacak bende orda olacağım kesinlikle. Forumdakilerle de iyi bir tanışma fırsatı olabilir bu arada.

heartsmagic

Her ne kadar konuşmacı sayısı az olsa da böyle bir seminerin yapılıyor olması sevindirici. Umarım ileride daha da genişler ve daha büyük kitlelere ulaşır.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Sypro

Çok yanlış bi tarih ama ya.. Bayram cıvarı anca gidebilirim bursaya.. Yazık oldu.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

Sadalmelik

Arkadaşlar eğer çekebilirsem semineri vidyoya kayıt etmeyi deneyeceğim.sonra buraya koyarım :)

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

atomkarinca

Alıntı yapılan: azureel - 25 Kasım 2008 - 16:32:54
Arkadaşlar eğer çekebilirsem semineri vidyoya kayıt etmeyi deneyeceğim.sonra buraya koyarım :)

Semineri verenlerle irtibata geçerseniz size bu konuda mutlaka yardım edeceklerdir.

Sadalmelik

Haklısınız.Zaten büyük ihtimalle onlar kayıt yapacaklardır.Bir kopyasını istemem sorun olmaz heralde. En azından ubuntu forumu için istediğimi belirtirim.Eğer öyle birşey sağlanmaz ise kamera ile çekim yapmamı yasaklayacaklarını sanmıyorum.Geçenlerde aynı salonda "Heimatloss" isimli seminerde bir video kayıtı yapmıştım ve kimse sorun etmemişti :)