[Çözüldü] Steam Hesap Çakışması

Başlatan MuhbirKedi, 25 Aralık 2015 - 22:22:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MuhbirKedi

Arkadaşlar bugün indirimde bir oyun alayım dedim ilk defa steam cüzdanıma para yükledim 10 ₺ daha sonra mağaza sayfasına bir girdim ki sanki başkasının profiline girmiş gibiydim diller falan değişiyordu. Almanca, İngilizce vs. Hatta hesap detaylarıma bakayım derken başkasının cüzdan bakiyesini gördüm. Bu nasıl bir hatadır ya :( Size de böyle bir şey oldu mu?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 25 Aralık 2015 - 22:37:40

Olay düzeltilmiştir!
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

tlg

MuhbirKedi

Çok kötü ya. :( Milletin kredi kartı bilgileri bile kısmen gözüküyor. Kartın son 4 hanesi, e-mail vs. Çok kötü bir durum.
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

fsutil

Bende başkasının e mail gözüküyor  ;D cüzden yine boş yine boş

MuhbirKedi

O değilde. Kredi kartlı hesaplar gözüküyor. :( Elimi sürmem. Zaten kart bilgisini göremezler değil mi? Umarım öyle bir şey olmaz yoksa kartlarımız mıhlanır. :D (Mıhlasalar da5 ₺ mıhlarlar :D )

KemalALKIN

Steam bitmiştir benim için. Bir daha da Davoslu Steam'a gelmezük :D. Valveeeee :(...
www.tckemal.ist

MuhbirKedi

Aman kimse bir şeye elini sürmesin. Herkes birbirinin hesap detaylarına girebilir durumda çünkü.

plazma

bir haberde burada var http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Dikkat_Steamde_Buyuk_Bir_Guvenlik_Acigi_Basladi-82362.htm

Kredi kartını aslıdna internet alışverişine genelde kapalı bırakın anca birşey alacağınız zaman açın alışveriş sonrası geen kapatın, ne kadar büyükte desek firmalar bu tip zafiyetleri oluyor malesef. Ben zaten paypalla bir sorun yaşadan geçen aylarda dahada paypal kullanmam o yüzden.

MuhbirKedi

@plazma bende de PayPal kart var ama bir sorun yaşamadım umarım yaşamam da zaten içinde en fazla 10 ₺ oluyor :D

Oyun almıştım hatadan 10 dk önce acaba o oyunu indirsem sıkıntı olur mu? Birazı indi de.

-DıLgEş-

Bu saldırı gerçekleşirse Steam pek çok kullanıcısını kaybedeceğini düşünüyorum.. Daha kart bile almamışken hacker'lar oraya saldırı hazırlığı yapıyor.. :)
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

D@bbe

hiç bir şey olmaz bir avuç serseri... saçma sapan haber yaparak insanları paniğe kapılmasını sağlamaya çalışıyor...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: D@bbe - 26 Aralık 2015 - 11:07:18
hiç bir şey olmaz bir avuç serseri... saçma sapan haber yaparak insanları paniğe kapılmasını sağlamaya çalışıyor...
Sözünüz bana mıydı? Değil ise cümleyi yanlış kurmuşsunuz. Bu yazdıklarımızın hepsi malesef oldu.

D@bbe

Alıntı yapılan: MuhbirKedi - 26 Aralık 2015 - 13:47:31
Alıntı yapılan: D@bbe - 26 Aralık 2015 - 11:07:18
Sözünüz bana mıydı? Değil ise cümleyi yanlış kurmuşsunuz. Bu yazdıklarımızın hepsi malesef oldu.

sdn için dedim onlar saçma haber diye bu tarz şeyler yazmıştıda... + dün steamde bir kaç oyun baktım her şey normaldi... şifren kısaysa patlatmaları normal... steam güvenlikten söz edip sadece 32 karakterli kısa şifre kullandırtması çok saçma... 200 karakterli alfanumerik şifre yaptırtmadılar....

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

MuhbirKedi

Olayı çözmüşlerdir. Konuyu kapatalım. Steam işini biliyor ve kullanıcılarını mağdur etmiyor.