[Çözüldü] KDE ile birlikte Başka Masaüstü ortamı kullanabilirmiyim ?

Başlatan Don Vito Corleone, 25 Aralık 2015 - 17:31:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Don Vito Corleone

sudo apt-get install kubuntu-desktop

bu komutu kullanarak 186 mb indirme ile kubuntu kuruyorum.Merak ettiğim bir şekilde unity desktop ile kde desktop arasında geçiş yapabilirmiyim.Yani KDE masaüstümün dışında Unity masaüstüm de aynı anda olabilir mi ?

-DıLgEş-

Alıntı yapılan: Don Vito CorleoneKod: [Seç]sudo apt-get install kubuntu-desktop
bu komutu kullanarak 186 mb indirme ile kubuntu kuruyorum.Merak ettiğim bir şekilde unity desktop ile kde desktop arasında geçiş yapabilirmiyim.Yani KDE masaüstümün dışında Unity masaüstüm de aynı anda olabilir mi ?
Evet açılışta(parola ekranında) sağ üst köşede yanlış hatırlamıyorsam masaüstü seçme bölümü vardı oradan istediğiniz masaüstü ortamına geçiş yapabilirsiniz..
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

Don Vito Corleone

Alıntı yapılan: MaRJiNaL - 25 Aralık 2015 - 17:33:35
Alıntı yapılan: Don Vito CorleoneKod: [Seç]sudo apt-get install kubuntu-desktop
Evet açılışta(parola ekranında) sağ üst köşede yanlış hatırlamıyorsam masaüstü seçme bölümü vardı oradan istediğiniz masaüstü ortamına geçiş yapabilirsiniz..
Teşekkürler.

ata1

kullanılan ubuntu ise yukarıda değil şifrenızı yazdığınız yerin yanında ubuntu arması ufak bir şey ona tıklamalısınız

resimde görünen ununtu armasına tıklayın kullanıcı isminin yanında

Don Vito Corleone

Alıntı yapılan: ata1 - 25 Aralık 2015 - 18:03:18
kullanılan ubuntu ise yukarıda değil şifrenızı yazdığınız yerin yanında ubuntu arması ufak bir şey ona tıklamalısınız

resimde görünen ununtu armasına tıklayın kullanıcı isminin yanında

teşekkürler aslında aradığım buydu.mümkün olduğunu öğrensemde yapamamıştım teşekkürler

ata1

rica ederim .konu sizin içn çözüldü ise şöyle bir uygulamamız var .

Çözülen başlıkların etiketlenmesi
https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=31789.0