[Çözüldü] whatsapp desktop sorunu

Başlatan fertagram, 24 Aralık 2015 - 13:58:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fertagram

merhabalar arkadaşlar. orta düzey bir linux kullanıcısıyım. bir sorunla karşılaştım ve çözümünü bulamadım. belki siz yardımcı olabilirsiniz.
işletim sistemim: elementary OS 0.3.2 Freya 64 bit.
whatsapp desktop'u bilgisayarıma kurdum ve ilk yüklediğimde açıldı. fakat bilgisayarı tekrar açtığımda şöyle bir sorunla karşılaştım.
default browserım chromium. onda hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. sizce nasıl çözebilirim?

lnxdev

Önerilen internet tarayıcılarından birini yükleyerek.

fertagram

chromium'dan zaten bağlanabiliyorum. programı ilk yüklediğimde giriyordu. kapatıp açınca bu ekran geldi. programı yazan adam farklı browser tabanına uygun yazmayacağına göre minik bir şeyler halledilebilir diye düşünüyorum ama çözemedim

heartsmagic

https://github.com/Aluxian/WhatsApp-Desktop/issues/42

Alıntı YapIn Linux (ubuntu 14.04) do to /home/(yourhome)/.config/UnofficialWhatsApp an delete
Application Cache
And Cache
And it starts working

Kabaca, ev dizinin içindeki gizli .config/UnofficialWhatsApp dizini içindeki Application Cache ve Cache dizinleri silinip tekrar denenecek.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

fertagram

çalışıyor dostum. teşekkür ederim :)

heartsmagic

Rica ederiz. Çözülen konularımız için şöyle bir uygulamamız var: http://kb.ubuntu-tr.net/cozulen-basliklarin-etiketlenmesi
Şimdiden teşekkürler.

Not: Bu arada, ilgili görselde bir telefon numarası var, bence açıktan vermeyelim o görseli bu nedenle kaldırıyorum haberin olsun :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

fertagram

dikkat etmemişim, teşekkürler :)