Tasarladığım site her aygıtta aynı şekilde mi görünür?

Başlatan kadir.uysal57, 19 Aralık 2015 - 01:16:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kadir.uysal57

Merhaba arkadaşlar size bişi sormak istiyorum ben html ve css kodları ile bi site yaptım gerek şeyleri alıp internete yüklediğimde o sayfa her cözünürlükde aynı mı gözükücek onuda ben ayarlıyacam :D yardımınızı bekliyorum

Suraka

Sanırım telefondan girince yada tabletten girince Nasıl gözüküceğini ayarlamayı soruyorsunuz değil mi :)

kadir.uysal57

Alıntı yapılan: Suraka - 19 Aralık 2015 - 01:40:19
Sanırım telefondan girince yada tabletten girince Nasıl gözüküceğini ayarlamayı soruyorsunuz değil mi :)
aslında ona benzey bişi acıklayamadım özür dilerm
ben sitemi 1360x768 cözünürlüklü bir pc de yapıyorum ben bu siteyi hayata gecirdiğim zaman  800x600 cözünürlük kullanan kullanıcı bunu benim gördüğüm gibi görecek mi yoksa onun için % seklinde mi ayarlamam gerekiyor yoksa px sekilde ayarlasam  otomatik sekilde ayarlanıyormu aydınlatırmısın?

Suraka

Bunun için yeni bir kütüphane çıktı diye hatırlıyorum sitene onu bağladığın Zaman her çözünürlükte rahat gözüküyordu. İsmi b harfi ile başlıyordu ama hatırlayamadım :/

kadir.uysal57

yani abicim ben px olarak her div'in resmin yerini px olarak ayarladıgım zaman bir şekilde her cözünürlük için otomatik ayarlaya bileceğim oylemi ?

plazma

kadir.uysal57