DJ Setup Önerisi

Başlatan MuhbirKedi, 27 Kasım 2015 - 17:30:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MuhbirKedi

@heartsmagic Umarım abartmamışımdır. Ayrıca ne zaman geyik olursa birileri çıkıyor sert tepkiler veriyor. Kusura bakmayınız ama bende dahil olduğum bir kaç forum üyesiyle geyik yaptığımızda birileri çıkıyor yok boş konuşuyorsun yok konu geyik amaçlı falan diye yazılar yazıyorlar. Oysa sağ duyu ile yaklaşılırsa her şey çok güzel olacak ama malesef bazıları karşı çıkıp sert tepkiler vererek yaptıklarından zevk alıyorlar. Geyikte problem yok ama bazı karşı çıkanlarda var. Sonra oradan birisi şakasına işi geyiğe çekmiş bunu ben de yapınca sorun oldu, ama neyse ki kendisine geyik yapılan forum arkadaşımız samimiyetle karşıladığını söyledi bile. Onlara şu soruyu soracağım gülmeyip de ağlamak daha mı iyi? Aslında yapılan geyikler de kimse kimsenin kalbini kırmıyor zaten yanlış anlaşılabilecek türden olan içeriğe parantez içinde veya not bırakarak samimiyetini ifade ediyor geyik yapanlar. Ama gelip de yaptığımız geyiği başka tarafa çekenler var. Ayrıca şunu da hatırlatayım, kıvama gelmiş sözünüz eğer bizeyse, "sıyrık" konusunda herkes gerekeni yapmış olup kimse birbirine kızmamıştı. O olay yanlış anlaşıldı zaten o kelimeyi ilk kullanan da ben değildim, kullanmaz olaydım.
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

seron

;D
@muhbirkedi ben sana kızmadım veya bir şey demedim. ama sana öyle davranmasaydım, o ağabeyimizin adı benin yüzümden kötüye çıkacaktı. bir lakap takılacak ve kalıcı olacaktı. jiletle kazısan silinmeyeckti. sen de günah keçisi oldun arada işte idare et :D ben senin üzerinden mesaı verdim, üzücü şeyleri önledim. yani sana söylüyorum, sen anla olayı.

bu arada, yine meseleyi geyiğe çeviriyorsun ;D ;D ;D

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: seron - 17 Ocak 2016 - 15:29:27
;D
@muhbirkedi ben sana kızmadım veya bir şey demedim. ama sana öyle davranmasaydım, o ağabeyimizin adı benin yüzümden kötüye çıkacaktı. bir lakap takılacak ve kalıcı olacaktı. jiletle kazısan silinmeyeckti. sen de günah keçisi oldun arada işte idare et :D ben senin üzerinden mesaı verdim, üzücü şeyleri önledim. yani sana söylüyorum, sen anla olayı.

bu arada, yine meseleyi geyiğe çeviriyorsun ;D ;D ;D
Yazılanlara cevap verdim sadece.  :)
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

ahmet_matematikci

@ heartsmagic başkanım 2 gündür yoktunuz
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

mhmtkrktr

Forum içerisin de, konunun akışına göre küçük, espiri niteliğin de sözcüklerden kimsenin şikayet edeceğini sanmam. Rahatsız olanlar da, bunu uygun bir dille yine ifade eder zaten. Fakat bir konunun tamamen sohbete dönüştüğü, örneğin bunun gibi konular var. Bu başlığa bakarsanız ilk 3-4 mesaj konuyla ilgili. Sonrası ise ne alâka durumu. Yarın sorunu olan birileri, bu üç sayfa yazıyı okuyup, sorunuyla ilgili ne bulacak. Birde ne düşünecek durumu var.

Burası devlet dairesi değil. Kaldı ki, oralar da burada olduğundan daha fazla muhabbet dönüyor. Ciddiyetin de aşırısı zarar ancak, muhabbetin de ölçülüsü güzel. Sohbet için farklı ortamlar var zaten. Örneğin, muhabbet etmek isteyen, facebook arkadaşlığı yapabilir. Buna engel yok. :)

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 17 Ocak 2016 - 15:40:43

Alıntı Yap@ heartsmagic başkanım 2 gündür yoktunuz

Al işte bitane daha :) :)

Başlık: DJ setup önerisi....
Cevap: @ heartsmagic başkanım 2 gündür yoktunuz

:)

heartsmagic

Ne desek bilmiyorum ki :) @mhmtkrktr de benzer şeyleri söylüyor dışarıdan bakan biri olarak, anlatmaya çalıştığımız şey bu. Ne güzel özetlemiş sağ olsun. Hani tatlı dille söylüyoruz ki cidden yanlış anlamayın diye, öteki türlü bizler de empati yapmaya çalışmasak inanın kestirip atarız arkadaşlar.

@MuhbirKedi, benim söylediğim şey "sıyrık" meselesi değil, söylediğim gibi çok önemi de yok şu an. Meselenin geneline bakmak lazım, özel örnekler üzerinden gitmeyin bence. Mesele şu ki, geyik çoğaldığı sürece tartışma artar, forum amacından çıkar, bizlerin de yükü artar.

Sohbet isteyenler için bir şeyler düşünüyorum, yakında duyurusunu da yaparız umuyorum ki.

Not: İki gün mü? :D
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ata1

kaçın kızlar bijon anahtarı elinde @neynefres geliyor . :)) krikoyu da  @heartsmagic kaptı  ;D  şaka bir yana genç arkadaşlarımızın sohbet etmek istemelerini anlıyoruz.
ama bizleride anlamanız gerek konu dağıldığında fayda dan çok zarar veriyor. nasıl ? arkadaşın birisi başlık hakkında sıkıntıda ve çare arıyor . 10 konu gezip sorunun
çözümüne ulaşamayıp aslında basit olan bir çözüme yeniden başlık açarak çözüm arıyor. Hem kendisi saatlerce bakınmak zorunda kalıyor hemde fazladan aynı başlık altıda konu açılıyor.
sizler ufak tefek sohbetlere zaten yönetim göz yumuyor ama çok aşırı konu dağılınca bilgilerde havaya uçuyor. örnek her konunun her satırını okumaya çalışıyorum .
ve tüm forum görevlisi arkadaşlarımda aynısını yapıyor ha benim kisi merak ve öğrenme isteği onlarınkisi ise bir derece mecburiyet umarım anlamaya çalışırsınız .
not: sıyrık olmak bazen iyidir  ;D lınux nedir diye sorarken şimdi yardım etmeye çalışıyorum.

mabgraves

fl studio söylemişsin, link aradığını farzediyorum. birçok müzik bu programla yapılıyo yani şakası yok. çok da zaman geçmiş, şu ana bikaç set yapıp ünlü falan olmuş olabilirsin. tarihe not!