Steam'de Sonbahar İndirimleri! (Black Friday) 2015

Başlatan MuhbirKedi, 25 Kasım 2015 - 23:38:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MuhbirKedi

Arkadaşlar Steam'de 1 Aralık'a kadar 8000 küsür oyunda indirim var. %90 a varan indirimler mevcut. Ben CS:GO yu 12 ₺ den almak istiyorum yanına da 7.50 ₺ den PAYDAY 2 alacağım. Sizce nasıl iyi olur mu? :D
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

Sh4oTT

CS GO iyimis ben 24 TL ye almıstım.

plazma

Siyah cuma (black friday) indirimleri başladı 1 Aralığa kadar

Reverser

Göze çarpan, dişe dokunur bir deal var mı acaba henüz bakamadım :))

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

neynefes

İndirimdekilerin hepsi bende var.  :P

Borderlands al @reverser.. Oynarız birlikte  ;D

Reverser

@neynefes, Borderlands düşünüyorum aslında alabilirim haberin olsun. :)

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

neynefes

MuhbirKedi

@neynefes onu al bunu al diyorsun ama Steam'de pek de gözükmüyorsun :D Beraber bir oynayabilsek :(  [Linux Co-Op]

Arkadaşlar PAYDAY 2 hakkında yorumlarınızı bekliyorum. CS:GO için de ufak bir yorum atarsanız olur. :)
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

natgho

Cs:Go için tek bir yorumum var, Counter seviyorsan bu oyuna bayılacaksın, o nedenle zamanın olduğunda oynamaya başla çünkü yapıyı bozmadan yeni şeyler ekleyerek sürüm güncelleme dendiğinde aklıma gelen ilk isim oldu CS yapım ekibi. Gerçekten efsane yapmışlar ve 12 lira dediğiniz harbiden komik bir rakam.
Diğer oyun için birşey diyemeyeceğim.
Hayır ben Windows Düşmanı Değilim,Bu Yüzden Linux Kullanmıyorum, Ben Sadece Benim Donanımımda At Koşturacaksa Bir Yazılım, her Adımını Bilme Sorumluluğunu Hisseden Bir Teknologtan Fazlası olmadığım İçin Linux Kullanıcısıyım.

MuhbirKedi

@natgho Teşekkürler.

Arkadaşlar bir de bu PAYDAY 2'nin DLC paketleri felan var onlar nasıl bir bakarsanız sevinirim. Bakınız. Ha birde unutmadan söyliyeyim 4 tane PAYDAY 2 22,25 ₺ acaba 4 tane alıp sonra satar mıyım? :D

Sh4oTT

Cs Go Ak-47 bagımlılık yapıyor dıkkat et :)

neynefes

Şu ara uzun süredir okumadığım kitaplarımı bitirmem gerek. Oyuna vakit ayırmamalıyım.  :)

plazma