[Çözüldü] Virtualbox Kurulum Hatası

Başlatan bfkartal, 22 Kasım 2015 - 17:11:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bfkartal

Alıntı yapılan: eral - 25 Kasım 2015 - 23:29:54
oyunlar için steam'a bir göz atmanı önereyim .

Sanırım League of Legends gözümden kaçıyor?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 26 Kasım 2015 - 00:04:55

Ve soruma bir şeyler eklemek istiyorum. Siz Arch ve majaro kullanıyorsunuz sanırım. Yeni kullanıcı iseniz... hikayesini bir kenara bırakırsak gerçekten daha fazla verim alabilir miyim o dağıtımlarda? Majaro'yu daha önce de önerenler olmuştu fakat denemdim. Sadece Ubuntu ve Mint denedim...

ata1

manjaro arch tabanlı bir dağıtım. verim konusunda oldukça iyi  bir dağıtımdır ben her 2 sistemi kullanmaktayım şuan manjaro üstündeyim . ben şahsi olarak çok memnunum

bfkartal

Alıntı yapılan: eral - 26 Kasım 2015 - 00:07:46
manjaro arch tabanlı bir dağıtım. verim konusunda oldukça iyi  bir dağıtımdır ben her 2 sistemi kullanmaktayım şuan manjaro üstündeyim . ben şahsi olarak çok memnunum

Bende şu an araştırıyorum Mint'ten üstün yanlarını. Sizin şahsi görüşleriniz hangisi yönündedir? Konu içeriğinden saptı farkındayım ama daha fazla konu açarak bunu uzatmak istemiyorum ve daha spesifik olarak sorarsam oynadığınız oyunların ismini verebilir misiniz bana rica etsem? Bu sadece merakımdan ötürü. Teşekkür ederim yardımlarınız için. Konu cevabınızdan sonra kapanabilir, benim soracaklarım bitti. :)

ata1

oyun oynayamadığımdan bu konuda yorum yapamıyacağım. malüm ati belalı bir karta sahibim . ;D ama linuxlar arasında çok büyük farklılıklar yoktur sadece alışmaya ve kullanım alışkanlıklarına bağlı farklılıklar var .kısacası biri ne yapıyorsa diğeri de yapabilir .konuda arch işlenmiş ama bir fikir edinmenizi sağlar

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=47418.0

tlg

Etiket için teşekkürler, başka sorun kalmadıysa kitliyorum başlığı.

seron

Alıntı yapılan: bfkartal - 25 Kasım 2015 - 23:27:25

Biraz geç dönüyorum kusura bakmayın. Evet sorunumu hallettim ve başlığı düzenleyeceğim bilgisayara geçtiğimde. Fakat genel bir hususa değinmek istiyorum. Linux gerçekten kullanmak istediğim bir işletim sistemi ve hızını farkedebiliyorum. Ama asıl nokta şu. Ben internette gezinirken yapacak bir şey bulamayıp hadi oyuna geçeyi diyorum ya da aklıma bir fikir geliyor hadi photoshop'a geçryim diyorum. Fakat çift işletim sistemi insanı usandıracak cinsten açıkçası. Yok mu Linux'cıların bu konuya sunduğu bir çözüm. Tamam çift işletim sistemi de o da bir olur iki olur. 3 gündür Mint'i açmadığımı hatırlayınca esir gibi hissediyorum kendimi Windows'a.
Anlaşılan Gimp'e alışmakta sorun yaşıyorsunuz benim gibi... Bilginiz olsun; Adobe photoshop, Wine üzerinde başarılı şekilde çalışıyor ve nadiren hata veriyor. Yalnız krekli olmayacak; ürün anahtarını girerek normal yoldan kurmalısınız. Ben PS 6.0'ı kurup başarılı şekilde sorunsuz çalıştırmış ve gayet iyi işler çıkartmıştım.