[Çözüldü] Chromium Yer İşaretleri

Başlatan msenel, 21 Kasım 2015 - 19:01:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

msenel

Hayırlı akşamlar üstadlar, konu doğru yerde mi bilemem ama yine de sorayım. Ubuntu 14. kullanıyorum güncelleme sonrası grafik hatası verdi onun yanına extra ubuntu kurdum şu anlık bi sorun yok herneyse. Benim hatalı açılmayan sistem de önemli yer işaretleri var idi; harddiski biçimlendirmedim ben bu yer işaretlerini nasıl alabilirim? Umarım anlatabildim, kısacası; Google Chromium yer işaretleri hangi dosyada bulunur, şimdiden teşekkür ediyorum..

ata1

chromium oturum açtığınız da direk yapıyordu profilinize gereken yedeği aldınız ise

msenel

Maalesef her hangi bir yedekleme almadım, bir arkadaş gmail üzerinden yedekleme yapılıyor dedi ama o nasıl olacak onu dahi bilmiyorum.

ata1

oturum açtınız mı ? açtığınız zaman kendisi yer imlerini aktar diyor . bu işinize yaramadı mı ?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 21 Kasım 2015 - 19:14:06

chromium sağ üstte  ayarlar sekmesine girin resimdeki alandan email ile hesabınıza girin sekmesinin hemen yanında dikkatle resime bakın gelişmiş senkronizasyon ayarları var

msenel

Allah razı olsun sorun çözülmüştür.

ata1

msenel

Evet etiketleyebilirsiniz, sorun çözüldü. Çok basitmiş :)

ata1

rica etsem etiketi siz yapın konuyu açan siz siniz  ben  yapamam   :)) yukarıdaki linke bakın

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 21 Kasım 2015 - 19:37:45

sanırım yapamadınız . yönetici arkadaşlardan rica edelim başlığı etiketlesin  ;D

tlg

Çözüldüyse sıkıntı yok. O zaman konuyu kilitleyelim.