[Çözüldü]Elementary OS'dan Ubuntuya geçmek

Başlatan timfox, 21 Kasım 2015 - 20:53:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

timfox

arkadaşlar iyi akşamlar şu anda elementary os kullanıyorum internette çok aradım ama bi kaynağa ulaşamadım ben kod ile ubuntuya geçmek istiyorum açıkcası linux üzerinden, ubuntu dosyalarını flash diske yazdırmayı bilmiyorum bana yardımcı olabilecek arkadaşlarım şimdiden teşekkürlerimi sunarım

ata1

timfox

ata1

bu konuda bilgiye sahip olan arkadaşlarım yardımcı olacaktır .

neynefes

Kod ile Ubuntu'ya geçmek nedir? Bir sürü paket kaldırılacak ve bir o kadar kurulacak. Tamam temelde Ubuntu ama fazlasıyla makyaj var.

timfox

böyle bi kod yoksa yok demen yeterli neden teferruata giriyorsun

neynefes

Hayda ne dedim şimdi? Açıklama yapmam mı hoş olmadı?

ata1

Alıntı yapılan: timfox - 21 Kasım 2015 - 22:37:19
böyle bi kod yoksa yok demen yeterli neden teferruata giriyorsun

arkadaş yapılabilceğini ama sağlıklı olmayacağını açıklıyor. yok derse yalan demiş olacak ? ayrıntı vermenin neresi kötü ? bazen çözüm teferruata  saklıdır

timfox

"Kod ile Ubuntu'ya geçmek nedir?" bu hoş bi tavır mı olmuş yani
böyle bi imkan varsa yardımcı olabilir yada olmaz kendi bileceği iştir ama üslup yanlış her yardım dileyene böyle bi karşılık veriyosan sende bi sıkıntı var demektir

ata1

arkadaşım formun en kibar insanlarından dır . orada soru soruyor anlamak istediği böyle birşeyi nereden duydunuz kimsöyledi . kaynak arıyor varsa bir çözüm.
kontrol edilir ve size gerekil bilgi verilir. ayrıca yazışmalarda yüz mimikleri olmadan konuşulduğundan bu sizin yanlış anlamanız olduğunu düşünmekteyim.
kimse kimseyi azarlamaz bu forumda

neynefes

Onca başlığa ileti geçtim şu sözümü evirip çevirip kendi istediğin gibi anladın ya helal olsun ama sıkıntılı benim tabi. Yazı üzerinde mimikleri gösteremediğim için sıkıntılı benim evet. Yanlış anladığın için de benim özür dilemem gerekiyor değil mi şimdi? Yapmayın lütfen. Hem yardım etmek isteyeceğim hem de fırça atacağım. Önce siz mesajlarda art niyet aramayın.

timfox

neynefes

Lütfen özür dilemenize gerek yok. Hangi ruh halinde mesaj okuduğunuzda önemli tabi.

Neyse konuya gelecek olursak evet istediğiniz olur ama bir komutla değil birçok komutla. Ha değer mi? Zannetmiyorum..