[Çözüldü] Mozilla Firefox Sık Kullanılanlar Çubuğu

Başlatan gkhnhalil48, 17 Kasım 2015 - 21:56:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gkhnhalil48

Merhabalar. İlk defa windows'tan farklı bir işletim sistemi kullanıyorum. Oda ubuntu oldu :)

Çok sevdim ubuntuyu valla böyle güzelse bırakırım windowsu, Windowsun yanına kurdum onu silip silmeme düşüncesindeyim :D

Windows'ta hep Chrome kullandım ona alıştım fakat işletim sistemi ile birlikte tarayıcımı değiştirmeye karar verdim fakat olmazsa olmaz sık kullanılanlar çubuğunu bir türlü eklemeyi başaramadım.

Nasıl ekleyebilirim ? Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

neynefes

Pencerenin üst boş kısmında sağ tıklayın gelen menü üzerinden işaretleyin yer imlerini. Görünüm sekmesi altından da açabilirsiniz sanırım.

Reverser

işletim sistemi ile birlikte tarayıcı değiştirmenin özel bir sebebi var mı ? Yanlış anlama, merak ettim sadece... Hani Windows'a göre bir farklılık falan mı hissettin ?

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

gkhnhalil48

Alıntı yapılan: Reverser - 17 Kasım 2015 - 23:43:11
işletim sistemi ile birlikte tarayıcı değiştirmenin özel bir sebebi var mı ? Yanlış anlama, merak ettim sadece... Hani Windows'a göre bir farklılık falan mı hissettin ?

Yok hocam chrome windows'ta çok fazla ram kullanıyor hem o yüzden belki ubuntuda da aynıdır diye

hemde mozilla eklentiler ile daha uyumlu :)

ata1

neynefes

Açıkçası şu anda mozilla da çok yükleniyor sisteme. Belki vivaldi'ye veya midori'ye şans vermek lazım bu konuda. Onlarında eklenti derdi var.

Hallettiniz mi peki yerimi olayını?

Reverser

midori en son bug rekoru kırıyordu şu anda ne halde bilmiyorum denemek lazım.

XFCE ROCKS !