chromixium

Başlatan ata1, 16 Kasım 2015 - 02:47:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata1

detaylar

Türkçeleştirme biraz kötü bazı yerler hala inglizce çıkıyor

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 17 Kasım 2015 - 20:54:11

ister burada istersen manjaro formunda konu aç yardımcı oluruz. Manjaro kurulumu en basit olanı hatta kuruluma başlarken start non free ile sürücüler hazır geliyor .  ;D

beyfendi01

Ben bugün kurdum tarayicilarda tam ekranda kasma sorunu var ekran karti sürücüsünü yüklenmemiş gözüküyor bi türlü yükleyemedim

neynefes

Alıntı yapılan: beyfendi01 - 03 Aralık 2015 - 15:20:51
Ben bugün kurdum tarayicilarda tam ekranda kasma sorunu var ekran karti sürücüsünü yüklenmemiş gözüküyor bi türlü yükleyemedim

Ekran kartı bölümünde bir başlık açın bakalım. Şu çıktıları da iliştirin mesajınıza.
ekrankomut

beyfendi01

Pek umudum yok ama bilgisayara gecince konu açiyim araştirma yaptim destek çoktan kesilmiş zaten markasi VIA P4M900, VN896, CN896 çiktilarda bu gözüküyordu

ata1

ben atı kart ve desteğı kesilmiş belalı bir kart ile kurdum . Ama açık kaynak ile devam ettim herhangi bir sorun olmamıştı. fakat ben kaldırdım sebebi ben arch kullanıcısıyım .
Sadece deneme amaçlı kurmuştum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım yaklaşık bir hafta kullandım.ve oldukça performanslı bir sistemdi

benim kartım
Graphics:  Card: Advanced Micro Devices [AMD/ATI] RV730/M96 [Mobility Radeon HD 4650/5165]