[Çözüldü] Ubuntu' ya yardım ve Ubuntu Edge

Başlatan ceyhun123, 15 Kasım 2015 - 12:11:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ceyhun123

Merhaba arkadaşlar öncelikle belirtmeliyim ki lütfen bu yorumumu yanlış anlamayın. Uzun zamandır bilgisayarla ilgilenemiyordum ve dün foruma göz atarken ubuntu ekibinin bir cep telefonu çıkaracağı haberini gördüm. İlk başta çok heyecanlandım. Google da onlarca sitede bununla ilgili haberler okudum. Ama sonradan hayal kırıklığına uğramadığım söylenemez. 30 milyon $ bağış beklenirken, bağışlar sadece 12 milyonda kalmış. Bu beni gerçekten çok üzdü. 30 milyon dolar param olsa gerçekten verirdim. Söylemek istediğim sadece ubuntu-tr sayfası bile günde yüzlerce belkide binlerce tık alıyordur. Merak ettiğim bu forumlar reklam satsalar ubuntuyu geliştiren vakfa gerçekten dişe dokunur bir katkısı olucakken neden reklam satmıyolar?
Herşeyden şüphe edenler, hiçbirşeyden şüphe etmeyenlerden daha az aptal değildir.

grayloop

@ceyhun123,
Cannonical vakfıyla bu forumu birbirinden ayırmak lazım. Forumun amaçları içerisinde bu tarz bir şey de yok, yardımlaşma forumu burası. Gönüllülerle yürüyen forum danışma hattı gibi algılanmaya başlanırsa vay halimize. Dediğiniz gibi, keşke olsaydı. Başka bahara artık.
hüzün ki en çok yakışandır bize
belki de en çok anladığımız
                                 H. Yavuz

betseg

@grayloop'a ek olarak, BQ Aquaris ve Meuzu MX4 Ubuntu Touch ile geliyor.