[Çözüldü] Bumbleebee Klasörüne Root Olarak Erişemiyorum

Başlatan MuhbirKedi, 03 Kasım 2015 - 15:45:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MuhbirKedi

Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

ata1

elle bakarak yazmayı dener misin kopyalamada bir sorun var forumda bilgine

MuhbirKedi

Tamam yazdım ama karşıma bir şey gelmedi yeni komut satırına geçti diğer komutlarla devam edeyim mi?
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

ata1

@betseg  verdiğini uygulayın yukarıda çözüm sunmuş sadece komutları elle yazın

MuhbirKedi

Tamam. Oldu hallettim. Hepiniz sağolun. Konu kilitlenebilir. :) Herkese iyi forumlar...

ata1

geçmiş olsun bir süreliğine beleşçiliği bırakıp komutları elle yazmalıyız forumda kopyalamalarda bir sıkıntı oluyor genel olarak bilginiz olsun hayırlı forumlar

MuhbirKedi

@eral ilk defa sorun yaşadım komut kopyalamada. Ayrıca biraz önce kullanıcı değiştirirdikten sonra tekrar kendi oturumuma döndüm bir baktım ki ekran kapkaranlık ama sanki ledleri kapa tuşuna basıp kararmış gibi genede gözüküyordu reboot attım düzeldi.

ata1

evet ben de forumda ilk defa rastladım kopyalama sorununa

heartsmagic

Kopyalama konusunu bir başka iletide açıklamaya çalıştım. Fare ile seçimlerde sorun olmamalı, bizlerde olmuyor örneğin. Durumu inceleriz olmazsa tekrar, bu başlığı kapatalım artık.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.