Forum özellikleri

Başlatan 1enes216, 04 Kasım 2015 - 21:01:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1enes216

Bence forumda online ken,kendi konumuza veya ileti yazdığımız bir yerde yeni bir gelişme(yorum,çözüm vb.) olduğunda facebook'taki gibi bir bildirim sesi gelmesi iyi olur  :)
Sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yâr olur
Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur
Sâdıkâne belki ol bu âlemde dildâr olur
Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur

"Yavuz Sultan Selim Han"

ata1

konunun altında haberdar et diye bir şey var sayfa sonunda
Yanıtla
Favorilerime Ekle
Haberdar Et
Okunmadı say
Arkadaşına gönder
Yazdır

1enes216

yok o tarzda bir şey değil forumda online ken bi ses filan çıkıcak :D

"Yavuz Sultan Selim Han"

ata1

bu konuda gereken yanıtı forrum yöneticilerimiz verebilir . ancak bizler bu şekil bir uygulamaya gerek duymuyoruz . en fazla haberdar et yada favorilerimize eklememiz şimdilik yeterli oluyor

MuhbirKedi

Öyle bir şeye gerek yok bence zaten ben direk "Yeni Yanıtlar" sekmesinden direk görebiliyorum ayrıca daha heyecanlı oluyor :D Rüyama bile girdi bu yanıtlar :)) @eral ın dediği gibi yöneticiler cevap verirler.
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

1enes216

"Yavuz Sultan Selim Han"

heartsmagic

Kaldı ki forum altyapısı da müsait değil bu işe.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

freeman

Adrese e-posta gelmesi lazım. E-posta programı mesaj geldiğinde bipleyebilir. :D
Good morning and welcome to the Black Mesa Transit System. This automated train is provided for the security and convenience of the Black Mesa Research Facility personnel.

MuhbirKedi

@SkynetX :D O var sanırsam forumumuzda. Güldüm vallahi.
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

heartsmagic

Haberdar edilen konular için eposta gidiyordur :) Gerisi kullanıcının kendisine kalıyor artık.

natgho

Tapatalk var telefon için, bilgisayar için SMF yapısına özel bir 3
. Parti yazılım var mi bilmiyorum.
Hayır ben Windows Düşmanı Değilim,Bu Yüzden Linux Kullanmıyorum, Ben Sadece Benim Donanımımda At Koşturacaksa Bir Yazılım, her Adımını Bilme Sorumluluğunu Hisseden Bir Teknologtan Fazlası olmadığım İçin Linux Kullanıcısıyım.

-DıLgEş-

Alıntı yapılan: heartsmagicHaberdar edilen konular için eposta gidiyordur Gerisi kullanıcının kendisine kalıyor artık.
E-postamı ayda 1 açıyorum. Bir bakıyorum, gelen kutusu yaklaşık 50 mesaj:):) Herhalde bu forumu çok sık kullanıyorum.;);)
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

heartsmagic

Çok sık kullanmanın yanında fazlaca konuya da üye gibisin :)

-DıLgEş-

Alıntı yapılan: heartsmagicÇok sık kullanmanın yanında fazlaca konuya da üye gibisin
Olabilir, dün e -posta hesabımda 345 yeni mesaj vardı..
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

MuhbirKedi

"Yeni Yanıtlar" sayfasını açın orayı yer imine ekleyin; sayfayı yenilerseniz veya o ime tıkladığınızda zaten görürsünüz ileti felan geldiğini. Ama kişisel olarak kendi bilgisayarınızda iseniz oturumu sürekli açık tutarak daha hızlı olabilir. Bunlar büyük sorun değil. Sanırım forumun alt yapısı desteklemiyormuş. Ama belki ileride bildirim sesi olsun chat kutusu olsun gelebilir :)