[Çözüldü] Yeni Bölüm Talebi

Başlatan MuhbirKedi, 01 Kasım 2015 - 19:59:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MuhbirKedi

Forumumuza konu dışı/diğer gibi mizah yapabileceğimiz yada bazı ürünler hakkında bilgilenmek için genel anlamda Ubuntu harici bir tartışma bölümü talep etsek uygun olur mu acaba?
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

alquirel

Uygun olmaz, yönetim olarak biz burada olduğumuz müddetçe de olmayacak.

Gün gelir, biz gideriz başkaları devralır belki o zaman.

ata1

hocam biraz sert olmamış mı sizce  :-\ form düzenini korumanın zorlaştığı için gibi bir açıklama daha makul olmaz mıydı

MuhbirKedi

Tamam elbette bildiğiniz bir şey vardır. Ben sadece söylemek istedim sorun yok. Çünkü bazı diğer Linux dağıtım forumlarında gezinirken görmüştüm. Eğer kontrolü zor olur diyorsanız bir kaç gönüllü arkadaşla beraber o bölümü kontrol altında tutabiliriz de. Zaten sizlerin gönüllü olduğunu ve zamanınızın da pek olmadığını biliyorum. Konu Kilitlenebilir.
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

alquirel

Neden kesin ve sert cevap verdim? Evet kontrolü zor. Ama ben kontrolü zor olduğu için şeklinde bir ifade kullansaydım bu ifadeyi kullanmadığım halde biz kontrol ederiz denilebiliyorsa kullansam nasıl bir umut vermiş olurdum siz düşünün. Bunun söyleneceğini, işin her türlü pazarlığa dönüşeceğini bildiğim için en son söyleceğimi en başta söylemiş olayım dedim.

Orayı kontrol etmekte ne var ki, açmadan nerden bileceksin diyen varsa da diyeceğim şudur; zamanında vardı o bölümümüz, kontrolünün zorluğundan ziyade çok kalpler kırıldı. Bizden kaynaklı değil üyelerin kendi aralarındaki tartışmalardan dolayı kalpler kırıldı. Çok değerli arkadaşlarımız burayı bırakmak zorunda kaldılar. O yüzden atalarımız gibi azıcık aşım ağrısız başım diyoruz biz de.

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: alquirel - 01 Kasım 2015 - 21:25:58
Neden kesin ve sert cevap verdim? Evet kontrolü zor. Ama ben kontrolü zor olduğu için şeklinde bir ifade kullansaydım bu ifadeyi kullanmadığım halde biz kontrol ederiz denilebiliyorsa kullansam nasıl bir umut vermiş olurdum siz düşünün. Bunun söyleneceğini, işin her türlü pazarlığa dönüşeceğini bildiğim için en son söyleceğimi en başta söylemiş olayım dedim.

Orayı kontrol etmekte ne var ki, açmadan nerden bileceksin diyen varsa da diyeceğim şudur; zamanında vardı o bölümümüz, kontrolünün zorluğundan ziyade çok kalpler kırıldı. Bizden kaynaklı değil üyelerin kendi aralarındaki tartışmalardan dolayı kalpler kırıldı. Çok değerli arkadaşlarımız burayı bırakmak zorunda kaldılar. O yüzden atalarımız gibi azıcık aşım ağrısız başım diyoruz biz de.
Kusura bakmayın foruma 27 Eylül'de kayıt olmuştum. O yüzden geçmişte yaşananları bilmediğim için böyle bir konu açtım. Niyetim kötü değil, ben isterdim ki diğer konularda da forum arkadaşlarımızla dost bir şekilde bazı şeyler hakkında düşünüp tartışalım ama kalpler kırılıyorsa ve de kırıldıysa o zaman açılmamasında fayda var diyorum.

ata1

evet bu gerçekten iyi bir açıklama olmuş teşekkür ederiz ben de çok genç olan arkadaşımızın kalbinin kırılmasını istemediğimden bu şekil de izah etmeyi tercih ettim .
evet o başlık açıkken bu forumda idim ve kaldırılmasına da sevinmiştim ben de işin gerçeği de bu hayırlı forumlar

alquirel

Zaten çok bariz olmadığı müddetçe müdahale etmiyoruz. Ama işin resmiyete dökülmesi de işimize gelmez.