Haydi hep beraber bir şeyler yapalım!

Başlatan MuhbirKedi, 30 Ekim 2015 - 22:10:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

metaltrrocker

Cryengine pek de kullanıcı dostu değil.  Yüksek donanım isteyen türden. Kullanım kolaylığı açısından en iyisi benim düşünceme göre unity oyun motoru. Blender ile oyun yapımı unity'ye görece nasıldır bunu araştıracağım.
Bence platformu resmi olarak destekleyen bir oyun motoru daha mantıklı görünüyor.

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: metaltrrocker - 31 Ekim 2015 - 13:22:44
Cryengine pek de kullanıcı dostu değil.  Yüksek donanım isteyen türden. Kullanım kolaylığı açısından en iyisi benim düşünceme göre unity oyun motoru. Blender ile oyun yapımı unity'ye görece nasıldır bunu araştıracağım.
Bence platformu resmi olarak destekleyen bir oyun motoru daha mantıklı görünüyor.
Şuan ekran kartım sorunlu halde o yüzden en iyisi onun çözülmesini bekleyeceğim. Uzman kişiler ilgileniyor.
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

ankyra

Kodlamanın python dilinde olması linux sevenler için büyük avantaj olacaktır. Yaklaşık 2 aydır python ile uğraşıyorum. Ama bir projeye girecek kadar bilgili değilim.

-DıLgEş-

Eğer grubu kurarsanız bana da haber C, C++ ve D dili üzerinde çalışıyorum. Büyük çoğunlukla kendimi D diline verdim. Henüz yeni yeni görsel programlamayı öğreniyorum. Ben de elimden geldiğince size yardım ederim.
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..