Forum Rütbeleri

Başlatan MuhbirKedi, 30 Ekim 2015 - 21:25:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MuhbirKedi

Merak ettim acaba ne kadar mesajda hangi rütbeye sahip oluyoruz? Lütfen rütbeleri paylaşalım nedense çok gizliymiş gibi kesin bilgi verilmiyor :D Forumda aradım bulamadımda...
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

ata1

forumda rutbe yoktur eski yada fazla mesaj yazan kişiler var birde forumda yöneticiler  forum Ubuntu Türkiye Tayfası ,Forum Sorumlusu gibi düzen sağlayan forum sorumluları vardır

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: eral - 30 Ekim 2015 - 21:28:20
forumda rutbe yoktur eski yada fazla mesaj yazan kişiler var birde forumda yöneticiler  forum Ubuntu Türkiye Tayfası ,Forum Sorumlusu gibi düzen sağlayan forum sorumluları vardır
Teşekkürler ama mesela bizim gibi standart üyelerin alabileceği maksimum ikon nedir?
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

ata1

örneğin bana bakın ben de senin gibi bir üyeyim mesajıma ve bulunduğum konuma bak .

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: eral - 30 Ekim 2015 - 21:34:45
örneğin bana bakın ben de senin gibi bir üyeyim mesajıma ve bulunduğum konuma bak .
Anladım ama ne kadar iletide ne olunuyor hepsini merak ettim.

ata1

çok fazla önem taşımaz önemli olan ne derece linux bilgin olduğu ne kadar gerçek yardım ettiğindir

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: eral - 30 Ekim 2015 - 21:39:09
çok fazla önem taşımaz önemli olan ne derece linux bilgin olduğu ne kadar gerçek yardım ettiğindir
Bakın bu cümlenizi gerçekten çok sevdim. Bunu da ben ekliyeyim: "Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır."

ata1

ne yazık ki bilgi iyidir ama yarım yada eksik bilgi zarar verir örnek arkadaş birikimini kaybetti
https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=49272.msg562160#msg562160

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: eral - 30 Ekim 2015 - 21:45:18
ne yazık ki bilgi iyidir ama yarım yada eksik bilgi zarar verir örnek arkadaş birikimini kaybetti
https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=49272.msg562160#msg562160
Konu dışına çıkıyorum ama siz Arch-Linux'te oyun yada grafik programlarıyla ilgileniyor musunuz?

ata1

oyunlar biraz sorun oluyor benim ekran kartım en sorunlularından . kısmetse pc komple değişeceğim .aslında grafiklerle ilgileniyorum

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: eral - 30 Ekim 2015 - 21:58:52
oyunlar biraz sorun oluyor benim ekran kartım en sorunlularından . kısmetse pc komple değişeceğim .aslında grafiklerle ilgileniyorum
Ben diyorum ki grafiğe ilgisi olanlar toplanıp bir animasyon yada oyun yapabiliriz belki. Olmadı başka bir şeyler. Acaba forumda bu tür işlerle uğraşan arkadaşlar var mı? Ayrıyetten Disk Jokeyliğine de ilgim var.

ata1

ilgili yerde konu açarsan kimler katılır görebilirsin  ;D

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: eral - 30 Ekim 2015 - 22:03:22
ilgili yerde konu açarsan kimler katılır görebilirsin  ;D
Teşekkürler konuyu açacağım ama senide beklerim :D

alquirel

30 iletiden sonra ilk yaprak siyah oluyor, 2000 iletiden sonra da Ubuntero oluyorsun. Daha da ilerisi yok.

Aradaki ünvanları ben de bilmiyorum :)

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: alquirel - 31 Ekim 2015 - 00:05:51
30 iletiden sonra ilk yaprak siyah oluyor, 2000 iletiden sonra da Ubuntero oluyorsun. Daha da ilerisi yok.

Aradaki ünvanları ben de bilmiyorum :)
Teşekkür ederim :D

ata1

her 100 mesajda bir siyah yaprak oluyor yani kısacası 100 mesaj bir aşama diyelim

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: eral - 31 Ekim 2015 - 00:11:48
her 100 mesajda bir siyah yaprak oluyor yani kısacası 100 mesaj bir aşama diyelim
Aynen bende yeni fark ettim :D Gene de sağolasın. Ama ben 50 de sanırım tek yaprak olmuştum.

-DıLgEş-

Alıntı yapılan: alquirel30 iletiden sonra ilk yaprak siyah oluyor, 2000 iletiden sonra da Ubuntero oluyorsun. Daha da ilerisi yok.

Aradaki ünvanları ben de bilmiyorum
Bu rütbelerin pek bir anlamı yok. Sadece tecrübeni test ediyor.
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..