[Çözüldü] windows 10un yanina ubuntu kurdum 2sinede giremiyorum

Başlatan anıl5353, 12 Ekim 2015 - 15:10:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

Eğer EFI bölümünü sildiysen zaten bir şekilde oluşturman gerekiyor. Dikkatlice bölüm oluşturmayı deneyip, ardından Boot-Repair uygulayabilirsin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

anıl5353

Alıntı yapılan: heartsmagic - 13 Ekim 2015 - 00:37:28
Eğer EFI bölümünü sildiysen zaten bir şekilde oluşturman gerekiyor. Dikkatlice bölüm oluşturmayı deneyip, ardından Boot-Repair uygulayabilirsin.
burda efi kısmı var silmemişim heralde

[eklenti yönetici tarafından silindi]

heartsmagic

Evet, EFI bölümü silinmemiş yerinde duruyor ama ortada Windows bölümün yok ne yazık ki. Kurulumda yanına kur dediysen EFI kurulumlarında Windows algılanamayabiliyor, bu nedenle tüm disk kullanılıyor. Üzgünüm, umarım hayati verilerin yoktur Windows bölümünde. Eğer varsa sistemi daha fazla kullanmadan forumdaki veri kurtarma konularına bak.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

anıl5353

Alıntı yapılan: heartsmagic - 14 Ekim 2015 - 11:41:52
Evet, EFI bölümü silinmemiş yerinde duruyor ama ortada Windows bölümün yok ne yazık ki. Kurulumda yanına kur dediysen EFI kurulumlarında Windows algılanamayabiliyor, bu nedenle tüm disk kullanılıyor. Üzgünüm, umarım hayati verilerin yoktur Windows bölümünde. Eğer varsa sistemi daha fazla kullanmadan forumdaki veri kurtarma konularına bak.
hayati veri yoktu windowsu komple sildim şuan ubuntu kullanıyorum sorun çözüldü konu kapanabilir sağolasın.