Play on linux steam sorunu

Başlatan Lucifer216, 04 Ekim 2015 - 02:42:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lucifer216

Arkadaşlar Yeni bir ubuntu kullanıcısıyım Play on linux ile age of empires 2 oyununu kurdum oynadım HD sinin olduğunu duyarak Age of Empires 2 HD oyununuda indirip play on linux yardımıyla kurmaya çalıştığımda "Use Steam Store Version" diye bir şeyle karşılaşıyorum ve bu setup dosyasını bilgisayardan seçmeme izin vermiyor aynı şey Call of juarez Gunslinger içinde oldu lütfen yardım edin Linuxtan vazgeçmek istemiyorum...

Lucifer216

Arkadaşlar Yeni bir ubuntu kullanıcısıyım Play on linux ile age of empires 2 oyununu kurdum oynadım HD sinin olduğunu duyarak Age of Empires 2 HD oyununuda indirip play on linux yardımıyla kurmaya çalıştığımda "Use Steam Store Version" diye bir şeyle karşılaşıyorum ve bu setup dosyasını bilgisayardan seçmeme izin vermiyor aynı şey Call of juarez Gunslinger içinde oldu lütfen yardım edin Linuxtan vazgeçmek istemiyorum...(Konuyu yanlış yere açmış olabilirim)

alquirel

Konularını birleştirip Wine bölümü altında bıraktım. Tek başlıktan devam edelim.

Lucifer216

Teşekkür ederim özür dilerim yanlış yere açtığım için

eronis

The Linux philosophy is 'Laugh in the face of danger'. Oops. Wrong One. 'Do it yourself'. Yes, that's it. --Linus Torvalds

Lucifer216

Referans olabilir derken anlayamadım da

fsutil

eronis

Referans olabilir = Fikir verebilir, gözünü açabilir.
İzledin mi ?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 04 Ekim 2015 - 21:49:18

Wine ile yapmanı öneririm playonlinux yerine.

sudo add-apt-repository ppa:ubuntu-wine/ppa
sudo apt-get update
sudo apt-get install wine1.7 winetricks
Sonra Winetricks'den directx gibi oyunun ihtiyacı olan paketleri kur, play on linux ile uğraşmadan, çift tıklayıp oyna. Senin daha işine gelir sanıyorum öyle.
The Linux philosophy is 'Laugh in the face of danger'. Oops. Wrong One. 'Do it yourself'. Yes, that's it. --Linus Torvalds