Beraber oyun oynamak isteyen?

Başlatan MuhbirKedi, 29 Eylül 2015 - 19:22:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata1

sorunlarım hal olacak gibi değil kartımdan dolayı sağlıklı bir şekilde katılamam oyunlara  :'( ama sana eşlik edecek arkadaşlarımız vardır. Üzülme

neynefes

Steam'den ekle beni. Denk gelirse yazarsın. Musaitsem oynarız birşeyler.. Nickim aynı.

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: neynefes - 20 Kasım 2015 - 02:09:55
Steam'den ekle beni. Denk gelirse yazarsın. Musaitsem oynarız *bir şeyler.. Nickim aynı.
Hesabımda para yüklü değil o yüzden ekleyemiyorum. Siz eklerseniz sevinirim nickim gene aynı olup MuhbirKedi™ sadece sonunda "™" işareti var :)
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

neynefes

Para olmayınca arkadaşta mı olamıyormuşuz? :)  Ücretsiz oyunlarda var illa para yükleyip mi arkadaşlarımla oynayacağım? Mantıklı gelmedi ama neyse unutmazsam gönderirim istek.

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: neynefes - 21 Kasım 2015 - 10:39:13
Para olmayınca arkadaşta mı olamıyormuşuz? :)  Ücretsiz oyunlarda var illa para yükleyip mi arkadaşlarımla oynayacağım? Mantıklı gelmedi ama neyse unutmazsam gönderirim istek.
Aynen bu çok saçma ama steam bunu şurada açıklıyor Bakınız...
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

onurkinin

Multiplayer ağırlıklı oyunları satın aldım, benzer oyunları olan varsa steam'den beraber oynuyabiliriz.
Valve complete pack aldım  8) .

http://store.steampowered.com/sub/29197/?l=turkish

[eklenti yönetici tarafından silindi]

MuhbirKedi

CS:GO oynayabiliriz. Steam ekleyebilirsin.