Beraber oyun oynamak isteyen?

Başlatan MuhbirKedi, 29 Eylül 2015 - 19:22:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MuhbirKedi

Merhaba Sayın forum üyeleri! Benimle online olarak oyun oynayabilecek birisi var mı? Diyorum ki bir kaç kişi beraber oynamak iyi olur. Steam üzerinden olursa daha da iyi olur.
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

alisanka

plazma

Benimde bir ara aklımdan geçmişti bu fikir, linux co-op :)

Reverser

Online oynamayı hiç denemedim ama 0 A.D güzel olabilir.

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

MuhbirKedi

0 A.D. multi oynanamıyor bir sorun var sanırım eğer oynuyabiliyorsanız oynuyalım.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 29 Eylül 2015 - 22:36:53

Alıntı yapılan: plazma - 29 Eylül 2015 - 21:57:52
Benimde bir ara aklımdan geçmişti bu fikir, linux co-op :)
Aslında süper olur Codename Cure diye Steam'den oynanabilen orta şeker zombi oyunu.Co-op yapabiliyoruz İsterseniz yükleyip oynayalım?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 29 Eylül 2015 - 22:44:47

Run and Fire diye bir bilim kurgu aksiyon tarzı bir oyun var.Birde Romero's aftermath var dayz gibi.Bu oyunlar görünüşte fena değil gibi gözüksede pek iyi değil diyorlar siz genede bakın.Ama Codename Cure bayağı iyi diyorlar.
Önemli olan para değil, para ile ne yaptığındır, en iyi zenginlik ise gönül zenginliğidir. ;)

ahmedf.1

Alıntı yapılan: MuhbirKedi0 A.D. multi oynanamıyor bir sorun var sanırım eğer oynuyabiliyorsanız oynuyalım.
0 A.D 'de olabilir.
Yalnız multi oynanabilmesi içinplaydeb'in deposundan indirilmesi gerekir.
wget -q -O - http://archive.getdeb.net/getdeb-archive.key | sudo apt-key add -
sudo sh -c 'echo "deb http://archive.getdeb.net/ubuntu vivid-getdeb games" >> /etc/apt/sources.list.d/getdeb.list'
şeklinde de indirebilirsiniz :)
Steam oyunları hakkında pek bilgim yok.Eğer önerebileceğiniz bir oyun olursa da onu da oynayabiliriz :)

MuhbirKedi

Bu oyunlardan sevdikleriniz varsa beraber oynayabiliriz:
No More Room in Hell, Unturned, Codename CURE, Fistful of Frags, Warframe, Tom Clancy's Ghost Recon, Block'N Load, Dying Light Demo, Warmode, Gta Sanandreas, Minecraft. Bunları oynayabiliriz ancak. Sevdiğiniz olursa bunlardan oynayabiliriz. Hepsi online olarak oynanabiliyor. Ama önerilerim; Warframe, No More Room in Hell, Dying Light Demo(Demo olduğuna bakmayın 1 saatliğine online oynanabiliyor :D) Gta Sanandreas(Oyun eski ama online oynayan kişi sayısı pek çok ayrıca iki farklı online oynama platformu mevcut SA:MP ve MTA olmak üzere. Bazı serverlar güzel modlar yüklüyorlar böyle GTA IV gibi oluyor oyun. San andreası sevmemin bir diğer yanı ise GTA IV'e göre akıcı olması.) Son olarak 0 A.D.(Age of Empires III gibi) var fakat bunu kendi sitesinden yada Ubuntu yazılım merkezinden indiriniz. Steam'de yok çünkü.

Not: Minecraft'a gelince oynayalı 3 yıl oluyor ama illaki oynarız derseniz olabilirde. Ama inanın GTA online ayrı bir güzel oluyor :D Malesef Steam'den arkadaş isteği yollayamıyorum çünkü Steam cüzdanım 0 ₺ :D

Son olarak 0 A.D.(Age of Empires III gibi) var. Oynarız diyenler varsa yanıt verebilirler.

MuhbirKedi

Promethium

Torclight 2 oynanabilir aslında.
  • Üretmeden tüketen millet, ezilmeye mahkum millettir.

MuhbirKedi

Yukarıda yazdıklarım olabilir Torclight 2 pek tarzım değil.

Promethium

0 A.D. oyununda en az 4 kişi olursak bende başlarım.
  • Üretmeden tüketen millet, ezilmeye mahkum millettir.

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: orion578 - 08 Kasım 2015 - 22:42:02
0 A.D. oyununda en az 4 kişi olursak bende başlarım.
Bende varım ettik 2. Sanırım @Reverser de olabilir demişti.

betseg

Bilgisayar çok eskidi, işlemci ve ekran kartı bu kadar yıpranmış olmasa ben de geliyim derdim :/

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: betseg - 08 Kasım 2015 - 22:47:48
Bilgisayar çok eskidi, işlemci ve ekran kartı bu kadar yıpranmış olmasa ben de geliyim derdim :/
Age of Empires III'ü kaldırırsa bunuda kaldırır.

ata1

0 A.D yı bulamadım  ;D komik gelecek ama uzun süredir açmamıştım steamı  ;D kenarda kalma dota var  ;D

keskin6200

Age of empires 2 ye duyduğum 2 aylık hasret sonunda wine'ı kurdum. Çalıştırırsam bildircem oynamak istiyen mesaj atabilir.

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: eral - 08 Kasım 2015 - 23:04:39
0 A.D yı bulamadım  ;D komik gelecek ama uzun süredir açmamıştım steamı  ;D
0 A.D. ubuntu yazılım merkezinde bulabilir veya kendi sitesinden temin edebilirsiniz malesef Steam'de yok.

ata1

ubuntu yazılım merkezi bana  ;D kahkaha sesim duyuldu mu

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: keskin6200 - 08 Kasım 2015 - 23:05:29
Age of empires 2 ye duyduğum 2 aylık hasret sonunda wine'ı kurdum. Çalıştırırsam bildircem oynamak istiyen mesaj atabilir.
Sanırım Ubuntu sürümünüz 14.04 LTS malesef 14.04 e artık uygulama güncellemeleri gelmiyor. 15.04 e yükseltip 0 A.D. indirin Age of Empires II'den de güzel.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 08 Kasım 2015 - 23:08:44

Alıntı yapılan: eral - 08 Kasım 2015 - 23:06:51
ubuntu yazılım merkezi bana  ;D kahkaha sesim duyuldu mu
Kendi sitesindende bulabilirsiniz dedim ama :D

ata1

kendi sitesi dedin keşke birde link atsaydın neyse bazı denemeler yapayım bir daha steam baya yenilenmiş bir göz atayım

MuhbirKedi

ata1

oyun aur da var ama Bir SVN paketi AUR dan kaldırılmış sanırım .başka bahara şimdi uğraşmak istemiyorum . :'(

MuhbirKedi

@eral Çok uzun sürmezse uğraşın :D

ata1

bugün o havada değilim . belki daha sonra bilmiyorum ayrıca oynayacağımın garantisi yok malüm atı kartım dan dolayı uğraşmak zaman kaybı olacak sanırım

MuhbirKedi

Alıntı yapılan: eral - 08 Kasım 2015 - 23:37:32
bugün o havada değilim . belki daha sonra bilmiyorum ayrıca oynayacağımın garantisi yok malüm atı kartım dan dolayı uğraşmak zaman kaybı olacak sanırım
Ya bügün havada mısınız? :) Belki sorunlarınızı halletmişinizdir.