Ubuntu 15.10'a şu aşamada geçsem sorun yaşar mıyım?

Başlatan ugurseker, 28 Eylül 2015 - 17:43:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugurseker

merhaba arkadaşlar nasılsınız? Bir sorum olacak. Şimdi ben dizüstü bilgisayarımda ubuntu 15.04 kullanıyorum çok memnunum yalnız 15.10 yüklersem sorun çıkar mı bu 15.10 sürümü betamı bunu öğrenmek istiyorum.

Reverser

merhaba, 15.10 ara sürümdür ve desteği kısa süreli olacak 15.04 de bu şekilde. Net olarak ciddi bir sorun yaşarsın diyemem fakat 14.04 kadar kararlı olmaz diye bilirim.

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

heartsmagic

Alıntı yapılan: ugurseker... 15.10 yüklersem sorun çıkar mı bu 15.10 sürümü betamı bunu öğrenmek istiyorum.
15.10 son beta sürecini aşalı yaklaşık bir hafta oluyor. Yirmi gün sonra kadar da kararlı hale gelecek. Şu aşamada geçmeyi deneyebilirsin eğer  çok sabırsızsan. Fakat fazlaca tecrüben yoksa sonuna kadar beklemeni öneririm. 
@Reverser'ın izah ettiği üzere kendisi bir ara sürüm, fakat sen de bir ara sürümde olduğun için mecburen yükseltmek durumunda kalacaksın. 
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

kanzakande

Ofis programları ile çok çalışıyorsan, bazı Natulius'a uyum sorunları var, seni üzebilir. Onun dışında iyi.

-DıLgEş-

Bugün 22 Ekim. Cdimage'den baktım final-beta fala yazmıyor. Ben de direkt indirmeye geçtim. Acaba biraz daha mı bekleseydim? Sonradan gerekli programları kurup, final sürümüne yükseltilemez mi?
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

tlg

Bugün itibariyle yayınlanmıştır final sürümü. Sizin indirdiğiniz büyük ihtimalle odur.

meda

Alıntı yapılan: nurullahisrgan - 22 Ekim 2015 - 18:23:38
Bugün 22 Ekim. Cdimage'den baktım final-beta fala yazmıyor. Ben de direkt indirmeye geçtim. Acaba biraz daha mı bekleseydim? Sonradan gerekli programları kurup, final sürümüne yükseltilemez mi?
http://www.ubuntu.com/download/desktop   burdan da devam edebilirsin.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

-DıLgEş-

Alıntı yapılan: tlgBugün itibariyle yayınlanmıştır final sürümü. Sizin indirdiğiniz büyük ihtimalle odur.
Evet doğru sürümü indirmişim. Çok teşekkürler. Dünden beri acaba beta sürümünü mi indirdim diye düşünüyordum...
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..